Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abba hagytam a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abba hagytam a fogamzásgátló szedését, mit csináljak a maradék 2 levéllel?

Figyelt kérdés
Lindynette 20 (75 mikrogramm/25 mikrogramm)

2012. jún. 15. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
dobd ki
2012. jún. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát ha nem kell dobd ki, a patikában van erre elhelyezett tároló.
2012. jún. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Add el valakinek.
2012. jún. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mind2 lehetőség szóba jöhetne, csak ha kidobom, azzal az pénzt is kidobom... Eladni meg hol tudnám?
2012. jún. 16. 08:17
 5/10 -=Koldus=- ***** válasza:
Tudtommal gyógyszert nem szabad árulni. Maximum olyan személynek tudnád eladni aki pontosan ilyet szed!
2012. jún. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. jún. 16. 11:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is add el, én pl. pont ilyet szedek, és sokaktól hallottam már, h ők is.
2012. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 bensdorp ***** válasza:
Ha annyira rászorulsz arra a pár ezer forintra, hogy eladd, megteheted, de tudd, hogy gyógyszertáron kívül vényköteles gyógyszer értékesítése törvényellenes, és ha bármi nem kívánt, veszélyes hatás lép fel az illetőnél, akihez került, azért még börtönbüntetést is kaphatsz.
2012. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bensdorp ***** válasza:
A már használni nem kívánt gyógyszer pedig veszélyes hulladéknak minősül, TILOS a kommunális hulladékgyűjtőkben elhelyezni, a gyógyszertárakba kell visszavinni, ahonnan a gyógyszer-megsemmisítőkbe kerül.
2012. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, azért kérdeztem meg ezt mielőtt bármit is csináltam volna, mert én ezeket nem tudtam, úgyhogy majd beviszem a gyógyszertárba
2012. jún. 17. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!