Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mért késik a menzeszem fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért késik a menzeszem fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Már kb másfél éve Lyndinette 20-as fogamzásgátlót szedek. Eddig rendesen volt menzeszem, a szünet 4. napján jött meg mindig. Ebbe a hónapba múlt hét szerdán fejeztem be és vasárnap kellett volna megjönnie, de sajna ma már szerda van és még mindig nem jött meg. Holnap már új levéllel kell elkezdenem. Régebben mindig szabálytalan volt a ciklusok, mert cisztám van és mióta szedem azóta rendbe is volt eddig. Terhes lehetek? Mindig rendszeresen szedem a gyógyszert, sosem hagytam ki egyet sem.
2012. jún. 20. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom
2012. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Sajna gyógyszer mellett is lehetsz terhes. Én is ezt a tabit szedem évek óta, egyszer késett 1 napot. Akkor azt mondta a doki, hogy ha egy hetet késik akkor csináljak tesztet.
2012. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Előző vagyok. Igazából bármi befolyásolhatja..nem akarlak beparáztatni..Mindenesetre a doki is tesztet javasolna első körben. Remélem nem lesz gáz.
2012. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi,de a doki azt mondta még a gyógyszerszedés elején,hogy a ciszták miatt nem lehetek terhes. Mosz elkezdem a következő levéllel,aztán meglátom!
2012. jún. 20. 22:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi van veled? Megjött vagy csináltál tesztet?
2012. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem jött meg.Nem voltam dokinál,elkezdtem szedni a gyógyszert és megvárom megjön-e a következő! A terhesség jelei közül egyik sem jellemző rám,szerintem nem vagyok az!
2012. jún. 27. 11:04
 7/8 anonim ***** válasza:

értem, 1 tesztet azért csináltam volna a helyedben :) Majd írj, hogy a következő mensid meg jött-e.


21/l

2012. jún. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam dokinál.Megnyomkodta a méhemet,azt mondta nem érez semmit. Szedjem tovább a gyógyszert,és várjuk a következő menzeszt. Ilyen előfordul, a stressztől is lehet azt mondta. Ha nem jön meg mégegyszer akkor menjek vissza. Remélem megjön.
2012. júl. 6. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!