Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Évek óta fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta fogamzásgátlót szedek, viszont most a nagy melegtől megjött a mensesem, amikor még 5 szem volt a bogyómból! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanság nagy meleg volt és strandon is voltunk a párommal, ahol a leghidegebb víz is 30 fokos volt. Másnap reggel megjött a havim. Sose történt még ilyen velem. Azóta eltelt már majdnem 1 hét és a maradék tablettát szedtem tovább ahogy szoktam. Viszont most nemtudom mit csináljak, mert most jönne a gyógyszermentes 1 hét. Védekezzünk máshogy az 1 hét alatt? Szedjem tovább a gyógyszert és ne hagyjak szünetet? Mit tegyek?
2012. jún. 22. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Hidd el, a nőgyógyászod készséggel fog erre válaszolni, ha meglátogatod, vagy felhívod. Sőt egy kérdésnyire még egy másik orvos is fogad, ha a sajátod nincs bent.
2012. jún. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én nem tudok ugyan segíteni, de ez így lehetséges? Mármint megjöhet tablettaszedés alatt? Ezt nem tudtam. Mondjuk nekem anélkül se jött még soha meg korábban szerintem.
2012. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!