Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » F. Gátlót szedek 2,5 hete....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

F. Gátlót szedek 2,5 hete. Meg merjük próbálni gumi nélkül?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve szedek f.gátlót kisebb-nagyobb megszakitásokkal.

Miután kihagytam egy nagyobb szünetet ( mert gondok voltak vele, sokszor 2x jött meg 1 hónapban) , most ujra elkezdtem szedni ugyanazt, már több mint 2 hete szedem, szóval nem sokára lesz vége 1.levélnek, eddig semmi probléma nem jelentkezett.


Merjünk szexelni gumi nélkül?

Honnan lehet tudni h biztosan véd a tabi, hatásos?


Amikor legelöször kezdtem szedni, 2 éve, nem volt semmi gond, rögtön 1.hét szedés után gumi nélkül ment a dolog, rendben volt minden..


Csak ez a mensi-probléma megzavart picit..


2009. júl. 6. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha a tablettát a menstruációd első napján vetted be, akkor az első szemtől kezdve véd, ha a menstruációd 2. illetve 5. napján kezdted el szedni, akkor 1 hétig kiegészítő védekezést kell alkalmazni. Te már 2 hétnél jársz, nyugodtan legyetek együtt :)
2009. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, h véd , elolvastam tájékoztatót!:)

Itt csak azzal van problémám, hogy nemrég a tabi mellett baj volt mensimmel, s azota gumival csináljuk, mert megijedtem, hogy esetleg " rossz" a tabletta.

2009. júl. 6. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem várjátok meg a menzeszedet, úgy a biztos. ha rendesen jön meg, akkor nincs gond.
2009. júl. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. Most látom, hogy ugyanazt a tablettát kezdted el szedni ami problémákat okozott? Szerintem kellene egy másik. Ebben az esetben nem a tabletta a rossz, ha közti vérzést okoz, tehát a teherbeesésre nincs befolyással, de egészségügyileg annál inkább. A szervezeted nem úgy reagált a gyógyszerre, ahogyan kellett volna, előfordul ilyen, nagyon nagyon sokan váltanak ilyen miatt fogamzásgátlót.
2009. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!