Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van e probléma akkor? Ha most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e probléma akkor? Ha most kezdtem el a gyógyszert, vasárnap kezdődött a ciklusom és véletlen más vette be helyettem, ezért a hétfőivel kezdtem a vasárnapi helyett a ciklusom első napján! Symicia

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, mivel így egyel kevesebb tablettát fogsz tudni bevenni, nem pedig 27-et, ami a ciklusod felborulásával fenyeget... kérj egy tablettát attól, aki bevette helyetted, de CSAK AKKOR, ha az is Symicia. egyáltalán hogy vehette be valaki más a te leveledből??
2012. jún. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert neki is hasonló gyógyszere van és összekevertük.De még ugyanúgy véd igaz?
2012. jún. 23. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:

szerinted ha egy szemmel kevesebbet veszel be, szal csak 26-ot, akkor ugyanúgy véd?? nem, akkor nem, hiszen nem véletlen 27 szemes.


csak akkor véd ugyanúgy, ha visszakéred azt az egy szemet. de csak akkor, ha az is Symicia!!! ha nem az, hanem valami más márka, akkor kérdezz meg egy orvost, hogy mi a teendő, mert lehet, hogy tök más anyagösszetételű, és akkor sem lesz normális védelem.


az meg, hogy most hétfőn szerda jelzésű tablettát veszel e be, vagy vasárnap hétfőit, tök mindegy, mindent tablettának ugyanaz a hatóanyaga egy csomagban, legalábbis ennél a gyógyszernél. de ez tök hülye feltételezés is, mert mivan azzal, akinek nem vasárnap kezdődik a ciklusa, hanem szerdán? az nem szedhetne ilyen gyógyszert?


nem értem, hogy bízhatták rád a szüleid a gyógyszernek a szedését, ez felelősség, de te láthatóan még nem vagy elég felelősségteljes hozzá...

2012. jún. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocs, 21 szemes, álmos voltam tegnap.
2012. jún. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pótold a kimaradt szemet egy másik levélből, így lesz egy hiányos leveled, ami később jó tartaléknak, és egy hónappal korábban mész el a dokihoz új csomagot íratni, a hiányosat meg nem használod fel.
2012. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!