Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vasárnap fogok kapni egy...

Vasárnap fogok kapni egy francia bulldogot. A probléma csak az, hogy már 4 hónapos. Mekkorára számítsak? Mennyi idősen érik el a kifejlett 'nagyságot'? Nem túl nagy ahoz, hogy megszokja a környezetét és engem?

Figyelt kérdés
Bocsi a sok kérdésért:)
2011. ápr. 14. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
4 hónaposan még fiatal, és alkalmazkodik.Kis méretű, ugy tudom a kutyák 1 éves korukra érik el a végleges formát. Ha sokat foglalkozol vele, tanítod nem lesz gond a megszokással, a francia bulldog amúgy is egy nyugis kutya.
2011. ápr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

4 éves kutya is meg tud szokni új gazdát, új szitukat, tud alkalmazkodni. A kutyák nem kiskacsák h csak ahhoz kötődnek akik felnevelik őket. Csak az a baj h a legtöbb ember ezt hiszi...

A fr. bulldogok 6-7 hónaposan már elérik a felnőttkori marmagasságukat, utána már csak erősödnek, szélesednek.

2011. ápr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig is emberekkel élt, akkor semmi gond, simán beilleszkedik. Ne erőltess semmit, ne nyomulj rá, hagyd, hogy a maga tempójában ismerkedjen veled, a környezettel.


Ha el akar vonulni aludni, akkor legyen nyugalma.


Ha viszont eddig kennelben volt, vagy ilyesmi, akkor ott komoly gondok lehetnek az elmaradt szocializáció miatt, és félni fog mindentől. Ebben az esetben azt javaslom, hogy mihamarabb keress egy kutyaovit a környéketeken.

2011. ápr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nem lesz! Nekünk régebben a Bernáthegyink 7 hónaposan került hozzánk..semmi probléma nem volt..beilleszkedett hamar:)


Hogy mekkora lesz? Azt nem tudom pontosan..biztos nem nagy..:d

2011. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)))
2011. ápr. 14. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!