Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csajok melyik a legjobb Gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok melyik a legjobb Gumi és Miért?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

Ha márkára érted akor csak ne a kinaiba vedd meg hanem nagy hypermarketekben vagy patikába és általába amit látsz a reklámokba (durex,livestyle) azok a jo fajták

És ezekhezz nem kel külön sikositot veni apapbol rata van és garantáltan nem szakad ki. Én nem tudom de álitolag a szaga is finom:D

2009. júl. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
durex elite
2009. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gumi? Kell a francnak. Végig azon filózni hogy rajta van vagy nem? Bent maradt vagy nem? Kösz nem.
2009. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha már muszáj a gumi akkor Durex elite. Extra vékony, extra sok síkosítóval. De még ez is kiszárazd egy idő után, nekünk mindig 2t kellett használni egy este. De ez hál' Isten rég volt... :P
2009. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Legjobb nekem a masculan. Jól csúszik, jól síkosítható, fincsi illatú, nem szakad, fincsi, nem szárad ki hamar, viszonylag olcsó.

Leggagyibb nekem a durex. Többfélét is próbáltunk. Nem nagyon síkosítható, hamar szárad, büdös, szakadós, drága. A lifestylesról is hasonló véleménnyel vagyok, csak az még nem szakadt el sosem és olcsóbb is.

2009. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Durex Love.
2009. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lifestyles: extra safe.


legbiztonságosabb cucc, mivel nehezen szakad és spermicid anyaggal van bevonva, tehát ha el is szakadna akkor is amin a sperma hozzáér az anyaghoz egyből meghal ;-)


Egyébként a masculant is szeretem, olcsó és a közhiedelemmel ellentétben biztonságosabb a legtöbb guminál :)

2009. aug. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát nem tudom nekem a masculan elszakadt többször is.
2010. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

masculan ultra vékony.:D

Mert: finom az íze és az illata is jó+élvezettesebb vele a szex,mert jó sok síkosító van rajta:D

2010. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!