Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az orvos most írta fel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orvos most írta fel a Lindynette 20-at. Mi a véleményetek róla? Valóban a nagy többségnek jelentősen csökkenti a libidóját?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Mi lenne bmeg, ha a gyógyszerekkel kapcsolatos kérdésiteket az ORVOSTÓL kérdeznétek meg?!?!?!?!??!
2009. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi lenne ha vennél 1-2 "Hogyan beszéljünk értelmesen?" órát? xD Bírom a röcsögei kultúrát....
2009. júl. 7. 13:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is Lindynette 20-at szedek 3 hónapja, előtte nem szedtem semmit. Rajtam az első hónapban kb. az összes mellékhatás kijött, de mostmár semmi bajom vele, a libidómat sem csökkentette. Esetleg annyi, hogy nem nedvesedek olyan húde könnyen mint azelőtt.
2009. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Első válaszolónak: Ez az oldal azért jó, mert megoszthatjuk a tapasztalatainkat és kérdéseket tehessünk fel bármilyen témában.Nos, nem hiszem ,hogy a férfi nőgyógyásznak személyes tapasztalata lenne a gyógyszerrel kapcsolatban! :D


Én egy éve szedtem ezt a tablettát, de azt hiszem váltani fogok.Teljesen más lettem tőle...de eddig nem is a tablettának tudtam be a változást.Azóta mintha kicseréltek volna...és sajnos rossz irányba változtam.Bár lehet ,hogy neked nem lesz vele problémád! Sokan elégedetten használják! :) Mások vagyunk, kinek mi válik be.Ki kell próbálni :)

2009. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
*tehetünk
2009. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem nagyon nem jött be.Bevizesedtem,felpuffadtam,mások is észrevették.Úgyhogy abbahagytam.
2009. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát kíváncsi leszek az eredményre és még1x köszi mindenki kivéve a drága első válaszadónak Háhótahó falváról :D
2009. júl. 8. 19:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Csomó ragya, hányinger, fejfájás, puffadás, mellfájdalom (+növekedés), hízás. Én "'csak" ezeket tapasztalatam.
2009. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!