Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csajok segítségét szeretném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok segítségét szeretném kérni!? 20 éves lány vagyok,2 éve vagyunk együtt a párommal. Bővebben lennt!

Figyelt kérdés
Szeretnék már elkezdeni használni valami normális fogamzásgátlót. eddig a pharmatex hüvelytablettát használtam de nagyon megutáltam, már olyan rossz volt felhelyezés után várakozni míg elolvad, stb! utána gumit használunk de már annyira jó lenne ilyen dolgok nélkül normálisan együtt lenni. A tabletta nálam nem nagyon jöhet szóba mert majdnem mindenki hízik tőle és nekem így is van pár kg súly feleslegem torna mellett is. olvastam erről a nuvaring hüvelygyűrűről, de mielőtt elmennék a nőgyógyászhoz szeretném a véleményeteket kikérni róla. Elsősorban arra lennék kíváncsi hogy volt e közületek olyan aki hízott tőle? mert esetleges súlygyarapodás esetén (1-2 kg még belefér) nem használnám inkabb. most jelen pillanatban ezt tartom a legjobb lehetőségnek. Azt is olvastam hogy elég drága. de azért szerintem megfizethető és megéri a problémamentes együttlétekért cserébe. tapasztalatokat várok és tanácsokat is szívesen meghallgatok! a válaszokat előre is köszönöm.
2012. jún. 25. 23:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát a hüvelygűrűn gondolkozok hogy kipróbálnám, végülis ha gond van vele egyszerűen nem teszem fel a következőt..Valamint a tablettán is gondolkozok már, az orvos remélem tudna olyat ajánlani amibe nincs olyan sok hormon és nem hiznék tőle..De gondolom az elején még kisérletezgetni kell hogy melyik válik be a legjobban
2012. jún. 27. 10:05
 12/16 anonim ***** válasza:
Persze,hogy kísérletezgetni fog rajtad.Amitől én hízom,attól te nem biztos és fordítva.A tabletta lutri,a mellékhatások szintén.Előre soha nem tudhatod,hogy neked hogy válik be.
2012. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért a kísérletezgetés szerintem nem olyan jó dolog.. persze, ha nagyon nem bírod akkor váltani kell, de nem 1 hónap után a legkisebb mellékhatásra. Azért ezeket a gyógyszereket világszerte forgalmazzák, és több millió ember szedi, így vannak kifejlesztve hogy mindenkinek megfelelőek legyenek, én is maradtam annál amit legelőször felírt az orvos, soha nem volt gondom vele.
2012. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Olyan fogamzásgátó nincs,ami mindenkinek megfelel,ezért kell kisérletezgetni.Persze idézőjelben,kell,mert nem kell szedni,de ha valaki úgy dönt,hogy elkezdi,az számítson rá,hogy amit a szomszéd Julika szedhet,azt ő nem feltétlenül.Milliók szedik és milliók hagyják abba a mellékhatások miatt,mert nem bírja a szervezetük.Azért ezt ésszel kell csinálni és figyelni a tünetekre,mert komoly károkat okozhat,ha valakinek nem bírja a szervezete.
2012. jún. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én a saját példámat tudom leírni, de nem biztos h nálad is így lesz! Háromféle fogamzásgátlót is szedtem, de mindtől híztam, elfelejtettem bevenni stb. végül a dokim ajánlotta a nuvaringet. Nekem nagyon bevált, nem lehet elfelejteni, és speciel én nem híztam tőle, a bogyókkal ellentétben, pedig próbáltam párat. Én csak ajánlani tudom.
2012. jún. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszöm szépen! Még nem jutottam el nőgyógyászhoz (érettségi,stb..) De ha megyek az első kérdésem az biztos hogy a nuvaring lesz..20 évesen még nem igazán szeretnék elkezdeni tablettát szedni! persze ha nem lesz jobb megoldás akkor muszály lesz, mert mint már mondtam szeretnénk a párommal nyugodtan és biztonságosan együtt lenni.
2012. jún. 29. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!