Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1hete vagyok együtt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1hete vagyok együtt egy lánnyal és elkezdett nyomulni =) és egyre jobban akarja a szexet, mi a véleményetek? 15, lány és 16, fiu

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Dugjad mint a lopott biciklit
2009. szept. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Az, hogy egy kis ribi. :)
2009. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Az már gáz ha a lány akarja, gondolom a barátnői közt ő az egyetlen szűz... (én osztálytársaim pont tegnap beszélgettek ettől (csajok kezdték) hogy ki szűz még csoportból 10en voltunk ott kb 3max 4en szűzek) Te tudod am ha szereted akk hajrá:) védekezzetek és legyél óvatos sztem még am korai

15F

2009. szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
komolytalan, húzd meg aztán dobd el..
2009. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Csak dugd meg nyugodtan :D am. meg azt mindenki magán érzi hogy korai-e én 16 vagyok, és talán még korai, de ezt nem tudhatom mert még a közelében nem voltam hogy lefeküdjek valakivel... inkább várok egy rendes kapcsolatra...
2009. szept. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
lehet hogy nem szűz és azért akarja, mert kell neki.
2009. szept. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Próbáld kipuhatolni, hogy miért akarja olyan nagyon a szexet! Ha csak viszket neki odalent, meg bukik a kukira, akkor (és persze nincs benned semmi gát), akkor add meg neki, mi néki adható! Ha valami kényszer miatt szeretné, ha megmártózná benne és érzel némi görcsös érzést ennek hallatán gyomortájékon, akkor inkább hanyagold a lepedőakrobata tudományod fitogtatását!
2009. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
hát csináld meg aztán ne csodálkozzon ha otthagyod.
2009. szept. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Az a véleményem,hogy egy ótvar ringyó...dugd meg,ha ez kell neki. Te is jól jársz.
2009. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jaj de szánalmasak vagytok-.-'

Ha egy srác akar hamar b*szni, azzal semmi gond nincs, de ha egy csaj, akkor ótvaros ringyó? Kapjatok már az eszetekhez... Egy kapcsolatban én sem várok sokat a szexszel, kb 3 hetet, annyi nekem elég (még sok is), és nem érzem magam ringyónak. Ez egy olyan dolog, amire minden embernek szüksége van, ha húznám a dolgot, képmutatónak érezném magam.

2009. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!