Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előváladéktól teherbe lehet esni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előváladéktól teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Csak szeretném megnyugtatni teljesen a barátnőm. Mikor együtt voltunk, kicsit elkapott minket a hév, és lehet előváladékos (csak az átlátszó 1-2 cseppes, semmi ondó) kézzel ujjaztam meg, mielőtt felhúztam a gumit. Szerintem még ennyi baj sem történt, mert ő húzta fel rám a gumit, de idegeskedik, ha ne talán rossz kézzel nyúltam rossz helyre. Mindig használunk gumit, és használni is fogunk (nem is tervezünk mást), és figyelni fogok 1000x jobban, hogy ne idegeskedjen utána. Lehet attól az 1-2 csepp előváladéktól megtermékenyítés?
2012. jún. 27. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:

igen!


nagyon kicsi mennyiségben de található ondósejt az előváladékban is!


Meg van rá az esélye, hogy ezzel teherbe lehet ejteni egy lányt, de ez az esély nagyon kicsi!!!

2012. jún. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen,lehet attól is terhes bár kevés rá az esély.Váltsatok inkább fogamzásgátlóra és akkor nem kell feleslegesen parázni.Lány vagyok és már több éve szedem,jobban érzem magam így annál mikor még gumit használtunk mert akkor én is paráztam és a szex sem volt olyan jó.
2012. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Az előváladék önmagában nem tartalmaz spermiumot. Akkor tartalmaz, ha előtte már volt orgazmusod, és a kettő között nem ürítetted ki. (értsd: nem pisiltél) Hisz ekkor még maradhat az előzőből a húgycsőben. Amennyiben úgy voltatok együtt, hogy kétszer mentél el és közte nem voltál pisilni, akkor tartalmazhat, különben nem. Véleményem szerint ettől nem lesz terhes, nyugodjon meg :)
2012. jún. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon kicsi az esélye. (szinte semmi)
2012. jún. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


3. Válaszoló, igen voltam pisilni, minden reggel eljárok, remélem az eléggé kitisztítja a húgycsövem.


1. 2. 4. Válaszoló, ezt a kicsi esélyt úgy értitek, hogy a körülményekkel együtt kicsi(volt levegőn, letörölhettem véletlen is)? Vagy még úgy is kicsi, hogy az előváladékban lévő spermiumok jobb körülményeket kapnak?

2012. jún. 28. 11:28
 6/8 anonim ***** válasza:
4. vagyok. alapból kicsi az esélye... akkor ha úgy vesszük, "belém" már 4 éve folyamatosan kerül az előváladékból, és nem lettem terhes. De ez egyéni, mki másmilyen. de akkor is ennek a valószínűsége mondjuk 0,001%
2012. jún. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha kezedre került és úgy nyúltál a hüvelybe, akkor nem lehet terhes.
2012. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

nekem is volt effajta gondom,de a parom megnyugtatott:

"Igaza volt az orvosodnak, kedves páradik.

Ugyanis az előváladék NEM tartalmaz spermiumot. Az előváladékot az un. Cowper-mirigy termeli. Azt a célt szolgálja, hogy kitisztítsa az ejakuláció előtt a hugycsövet, mivel a vizelet savas kémhatása roncsolja a spermiumokat.


Csak a sok hülyegyerek között elterjedt ez a tévhit, mivel az ELŐVÁLADÉKOT összekeverik a RÉSZLEGES ORGAZMUSSAL! Nagyon gyakran (főleg ha a férfi próbálja visszatartani ill. késleltetni az orgazmusát) mikor egy férfi eléri a "majdnem elmegy" pontot és akkor leáll nem érzékeli, de kis mennyiségű (kb. egy normál ejakuláció 5-10%-a) sperma távozik a hímvesszőből. Nem spriccel, csak kijön. És mivel kis mennyiség nem is mindig észlelik. Na ETTŐL lehet teherbe esni! Ez ugyanis NEM"

[link]

2012. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!