Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » én 13 vagyok és hat lefeküdtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Peepi kérdése:

én 13 vagyok és hat lefeküdtem a 16 éves baratommal . De nem hasznaltunk ovszert hanem megszakította . De én nem bizok ebbe 100%ban.. De a baratom meg nem akart ovszert hasznalni . Hogy lehetne máshogy védekezni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 12:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
jövőre ha a 81-esen kint állsz akkor szívesen felveszlek.
2012. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg a barátodnak, hogy vagy vegyen gumit vagy nincs sex. Azon ne aggódj, ha azt mondja, hogy akkor szakít veled, ne törődj vele, mert akkor a jelek szerint ő sem törődik veled, mivel fontosabb neki a saját élvezete, mint a te biztonságod. És ezt most halál komolyan. Ő sem elég idős még arra, hogy apa legyen, te meg végképp nem arra, hogy terhes legyél. Korkülönbség miatt lehetne annyira felelősségteljes, hogy egy 13 éves lányt nem hoz ilyen helyzetbe. Tehát mindenképpen mondd meg neki, hogy szedje össze magát, húzzon fel egy gumit, mert ez nem móka. Legyél te az érettebb.
2012. jún. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Miféle érettségről beszélünk, mikor egy 13 éves gyereknek még a nemi szervei sem fejlődtek ki rendesen, a pszichés fejlődésről nem is beszélve. Alapjáraton itt kezdődik a probléma.
2012. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

A szüleid tudnak ? mért nem kérdezel az anyukád ?

(

lehet most az hiszed hogy búnkó vagyok de nem az csak segíteni akarok )

csak egy tanács

( ha lesz valamikor szabad idő akkor olvass bibliát ez lesz az egyetlen dolog ami sok válasz fog neked adni ami az életben segít )

a biblia azt írja a 6 parancsban (((Ne paráználkodjál!)))

nem azt mondom hogy szent vagyok és nem mondom neked (ja lehet hogy terhes leszel ) nem foglak megijedni


de nem gondolod hogy a sex a házasság után kell


minek kell neked az hisz meg csak kislány vagy !!

nem? !!


neked még elveszned kell a gyerekkorod

(lesz egy nap amikor azt fogod mondani kár hogy félnőt vagyok)


ha a barátod miatt csináltad(hogy ne szakításon veled) akkor mondom neked hogy az ilyen ember aki miatta szar helyzetbe húzod magad nem kell sok mindent érte tenni

2012. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
2012...
2012. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
55%
ótvar dög vagy, hogy már 13 évesen a faszon jár az eszed (meg a kezed is)
2012. júl. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nemhogy élveznéd a gyerekkorodat - ami már nem tart sokáig. Ráérsz még a felnőttes dolgokra, mint pl. a szex. Örülj neki, hogy nem kell még dolgoznod, van szabadidőd, játszhatsz, tanulhatsz stb. Bár ezek a dolgok majd akkor fognak hiányozni, és lesznek értékesek ha már felnőttél és önellátó leszel. Na akkor majd elég érett leszel, hogy felfogd: 13 évesen még nem szexelni kellett volna. Addig meg legalább hallgass a jó tanácsra és csak 2-3 év múlva szexelj.

25/N

2012. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
ilyet a CIGÁNY purgyék szoktak. akkor rohadtul felnőtt voltál most meg jössz ide. anyád egyébként tud róla hogy mit csinálsz így 13 évesen?
2012. júl. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Úgy hogy veszel egy magyar könyvet és elolvasod. Helyesen meg kell tanulni írni, szerintem lehet szexelni ennyi idősen de csak ha elég érett vagy szellemileg hozzá. Ezt mindenkinek írnám aki csak ilyen cipőben jár, tudom hogy már 21 vagy, de sok ilyen van ma is.
2020. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!