Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A pharmatex hüvely krémről és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pharmatex hüvely krémről és lágy kapszuláról szeretnék véleményt kinek milyen tapasztalata van erről a 2 termékről?

Figyelt kérdés

#puneta
2012. jún. 30. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Önmagában nem megbízható, megszakítás nélkül ne használd, ha nem akarsz gyereket.

Egyébként nekem nem jött be, úgy csípett, hogy ki kellett mennem kimosni, de még utána is sajgott:D De egy próbát megér, mert pl. barátnőmnek tökéletesen bevált (megszakítással persze).

Szerintem a lágy kapszulát válaszd, az a legegyszerűbb.

2012. jún. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszike szépen a vélemyént végül is én ugy akartam használlni hogy nincs megszakitás mert abba hagytam a gyogyzsert és kb olyan 3 honap mulva szeretnék babát a párommal 30 éves vagyok több okbol nem szedhetem a fogamzásgátlót.
2012. jún. 30. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nem baj a gyerek, akkor használhatod megszakítás nélkül. Csak akkor azzal is számolj, hogy esetleg a vártnál hamarabb jön...
2012. jún. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos nem feltétlen lehet az hogy hamarabb jönn mert több problémám is van hátra hajló méhem van 18 éves korom óta és sajnos 2 éve HPV magas rizikóju virust diagnosztizáltak ami most már elöre haladott állapotban lett és ezért gondoltam nem bombázom tovább magam csak kell egy kis idö még kiürül és akkor jöhet annak aminek jönnie kell.Ezért gondoltam erre a termékre.
2012. jún. 30. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!