Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex lágy kapszulával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex lágy kapszulával védekeztünk. Ha kétszer elment bennem lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémám lenne,hogy pharmatex lágy hüvelykapszulát használtunk aktus elött..felraktam,vártunk 10 percet,ahogy az le van írva. Mivel ez volt az első így legelsőnek nem tudott behatolni,nagyon fájt,és inkább kivette,de én kielégittetem..elélvezett. Vártunk 15 percet és újra probáltuk,itt már sikerült behatolni..mivel nem voltam biztos a termékbe mondtam neki ha úgy érzi akkor inkább vegye ki.. mielött elélvezett volna kivette. eltelt kb fél óra és emgint csináltuk.. ott már nem vette ki. Olyan kérdésem lenne..hogy ettöl teherbe eshetek e? illetve amikor legelsőnek nem sikerült berakni,de ő elélvezett és maradt ondó rajta, és úgy rakta be attól lehet e bajom?

2012. jún. 28. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól milyen fajta a készítmény. Pharmatex-en belül is van többféle. Van ami egy óráig hat csak van ami több vagy kevesebb ideig. Ennek nézz utána vagy fordulj a nőgyógyászhoz!
2012. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Sajnos terhes vagy, ikreid lesznek>DD
2012. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ÓVSZER!!!!


A pharmatex minden, csak nem biztonságos. Megszakítással még csakcsak, de ha belédélvez, akkor egyáltalán nem. Egyszerűen nem képes minden spermiumot elpusztítani. Különben is minden aktus előtt újat kell feltenni.


24/N

2012. jún. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hüvelykapszula,aztirja h 4 órás hatóanyag. Elakartam menni aktus utánit venni,de sokan mondták h felborítja a hormon háztartást.
2012. jún. 28. 19:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni nagyon felborítja a hormonháztartást. Ez tényleg igaz. Utána 1-2 napig is rosszul lehetsz tőle, mert rengeteg hormon van benne.
2012. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mit csináljak? nagyon félek.. mivel hónap elején kell emgjönnie várok..aztán ha nem jön meg akkor evszek egy terhességi tezstet.
2012. jún. 28. 19:47
 7/9 anonim ***** válasza:
A terhesség is felborítja a hormonháztartásodat. Szóval, ha még belefér nyomás a nőgyógyászatra 72 órás tablettáért. Egyébként pedig óvszer!!!!!!
2012. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. jún. 28. 21:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Pharmatexben nem szabad bízni,én a tablettát próbáltam ki,az kiszárított utána meg olyan sok váladékom volt tőle,hogy nagyon,nem volt jó egyáltalán...inkább orvossal írass gyógyszert:)
2012. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!