Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális az h. valaki csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az h. valaki csak a pattanásai miatt szed fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
van pár ismerősöm akik még nem élnek nemi életet,(18 felettiek-én 19 vagyok)csak a bőrük miatt szednek fog.gátlót.normális ez?én pl.idegenkednék tőle h.csak azért vegyem be rendszeresen h.ne legyen pattanásos a bőröm....vagy csak én vagyok "maradi"?
2008. máj. 1. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ez nem maradiság, de a pattanás hormonális okok miat van (egyik ok a hárombol) és elég gáz ha valaki teles tele van pattanással, ami lehet nem csak az arcán hanem teste többi részén is van. elég kellemetlen.
2008. máj. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ez már végső megoldás, miután már sok mindent kipróbáltak! Télleg kellemetlen tud lenni a pattanás, főleg ha több testrészen is van...
2008. máj. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Én is szedtem 16 éves koromban a leg gyengébbet.Orvos tanácsolta,és írta fel,és nagyon hatásos volt.Most 30hetes kismama vagyok. :-)
2008. máj. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ez természetes.az emberek több,mint70%a küzködik pattanásos bőrrel és vannak elég komoly esetek.legfőképp kamaszkorban jellemző,de vannak kivételek is.ilyenkor az orvos javasolja a tablettát,ami a hormontartalma miatt segíthet.nem csak a fogamzásgátlásra lehet feliratni.
2008. máj. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szia:9 én 16 éves vagyok, és a bőrgyógyász elküldött fogamzásgátlóért az arcomra. Normális persze, mert rendbeszedi a hormonkat, amik miatt pattanásosak leszünk, én holnaptól kezdem el szedni és várom a hatását...nagyonnagyon:D nagyon sokat szenvedek ezek miatt a hülye pattanások miatt:S

és arról nem is beszélve hogy ugye véd a nem kívánt terhesség ellen is:)így az miatt sem kell aggódnom, két legyet egyre...:)

2008. máj. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem normális. Beleavatkozni a test működésébe ennyire agresszívan a pattanások miatt. Amúgy a pattanásokra más gyógyszerek is vannak, meg csomó tök jó krém van már, amit bőrgyógyász ír föl. Szerintem ma már csak a középkori gondolkodású orvosok tesznek ilyen felelőtlen dolgokat, a modern gondolkodású orvosok nem.
2010. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!