Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meg szeretnem kerdezni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg szeretnem kerdezni hogy ha terhes vagyok es fogamzasgatlot szedek mijen kovetkezmenye lehet a babara? Meg 1honapja sincs hogy szedem de amikor elkeztem szedni ra 5napra voltam a baratomal es nem vedekeztunk.

Figyelt kérdés
nem minden honapba menstrualok,es ugy tudom hogy a gyogyszer is keslelteti
2012. júl. 2. 17:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem. A gyógyszer egy fix ciklust állít be. Mindíg pontosan ugyan akkor KELL megjönnie. Ha elmarad az lehet a terhesség jele. Sztem jobb ha mihamarabb csinálsz egy tesztet és ha terhes vagy akkor az orvosoddal megbeszéled h mit okozhattál a babának és mik a teendők.

Hova tünt a felelősség az emberekből?? Jézusom. Azt a pár napot már nem bírtátok ki mi?

2012. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
azert jelentkeztem ide be hogy tobet tugyak meg par dologrol es nem azer hogy valaki ki oktason hogy mijen felelos vagyok vagy sem.szerintem hogy ha te teted volna fel eszt a kerdest nem ijen valaszt akartal volna kapni.
2012. júl. 3. 12:25
 3/16 anonim ***** válasza:
Csak én nem tezsek fel ilyen kérdést mert több eszem van és nem fordult velem soha elő ilyen. Jah és sztem a kérdeésre is válaszoltam. Én egyedül uh megköszönheted h egyáltalán írtam
2012. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jah és helyesen írni is megtanulhatnál
2012. júl. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
en soha nem menstrualtam rendesen es azert sem felek hogy terhes vagyok.es ijen dolgokra szeretnek valaszt kapni.felelos vagyok mer az een gyerekem lesz es nem szeretnem hogy valami baja esen.
2012. júl. 3. 12:31
 6/16 A kérdező kommentje:
hat igen nem mindenki tokeletes es meg is koszontem volna ha nem josz ijen ki oktatasal.mar mier van tob eszed.amugy meg azert van ez az oldal hogykerdezenek es nemazer hogyki oktasunk masokat.mer neked se eset volna jol haki oktatnak
2012. júl. 3. 12:35
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát ha ilyen hülyeséget csinálnék akkor meg is érdemelném h kioktassanak és nem pattognék. Hogy miért van több eszem?? Mert elolvasom a gyógyszerek tájékoztatóját, ha baj van hívom a dokim, ha olyan tünetem van ami terhességre utalhat, csinálok egy tesztet...... stb.

És arra is válaszoltam h mi van a mensivel. Olvasd már el mégegyszer. írtam h gyógyszer mellett szabályos ciklus kell h legyen. Gyógyszer előtt nekem is össze- vissza volt de mellette minden hónapban pontosan megjön.

2012. júl. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

hat igen elmehetem volna dokihoz meg dolgok de akor sem keletet volna nekem alj.es mas is kerdezet mar ijeneket es meg sem altak neki.mindegy lehet hogy te soka; idoseb vagy mint en meg tobet tuc mint en.es orulok hogyataklra valaszt de nem ojan durva szavakal

es ezen az oldalon olvastam hogy 1honap utan hasznal a gyogyszer.akor ebol miaz igaz.mindenki mashogy mongya

2012. júl. 3. 12:50
 9/16 A kérdező kommentje:
ja es en nem vartam meg a menstruaciom hanem elkeztem szedni a gyogyszert es az utan kelet volna megkezgyem.az baj?
2012. júl. 3. 12:52
 10/16 anonim ***** válasza:

Mást még csúnyábban leoltanak mint én téged. Nézz csak körül alaposan. Hány éves vagy am.

Elméletileg 1 hét után véd (de elm. tájékoztatóban ez is benne van) de én pl csak az első levél után engedtem gumi nélkül. Az a 100%

2012. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!