Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hashajtót vettem hogy kicsessz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hashajtót vettem hogy kicsesszek osztálytársammal. Cseppet. Mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
De f*sz vagy!
2012. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kóstold meg.
2012. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
vegyél be 1 dobozzal
2012. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Hogy te mekkora barom vagy! Gratulalok a szuleid " fantasztikus " nevelesehez.
2012. júl. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem, ha annyira haragszol az osztálytársadra akkor inkább válasz valami más szemétséget, mert ha véletlenül túladagolod a hashajtót akkor akár komoly egészségügyi problémákat is okozhatsz neki. Pl én egyszer ilyenre kényszerültem, akitől kaptam azt mondta 2 tablettát vegyek be, mert az biztos hatásos, hát majd belepusztultam annyira görcsölt tőle a hasam. Ennél a felelőtlenségeddel akár komolyabb kárt is okozhatsz neki. Inkább ülj le vele és beszéld meg a problémátokat, lehet, hogy a végén még jó barátok is lehettek!


De légy szíves, ne használd, inkább tedd félre magadnak szorult napokra!!!

2012. júl. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 zombee válasza:
100%
Csak hogy tudd, ha érzékeny valamelyik összetevőre és kórházba kerül, azért börtönbe is kerülhetsz!
2012. júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
en egy szep kis pert is el tudok kepzelni
2012. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
5%
Szerintem nagyon és ha jóban vagytok egymással vicces lesz az tuti h nem perel be :D
2012. júl. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Szerintem teszteld le előttem magadon, vagy a családon, és az alapján már tudni fogod a hatásos mennyiséget >:B
2012. júl. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
62%

Nem javaslom, ,mert ha barmilyen hasonlo dolgot teszel, vissza fogod az eletben kapni a tobbszoroset. Es nem biztos ,hogy hashajto formajaban.Ez ervenyes a lopasra is es minden olyan dologra amivel masokat megkarositunk. A tobbszoroset kell visszafizetnunk, nincs kivetel. Ez amolyan "szellimi" torvenyszeruseg. Emlekezz meg ezekrol a sorokrol amikor sorozatos "kicseszesekben" lesz reszed. Lehet csak evek multan, de visszakapod!

"Ahogy szeretned, hogy veled cselekedjenek, te is akeppen cselekedj masokkal!!"

2012. júl. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!