Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire hatásos a 72 órás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hatásos a 72 órás tabletta?

Figyelt kérdés
az orvosom szerint csináljak egy hónap múlva terhességi tesztet, szedtem amúgy diane 35öt, és elfelejtettem egyszer, de csak 33 óra múlva szedtem be.
2012. máj. 29. 21:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
escapelle a tabletta neve
2012. máj. 29. 21:06
 2/12 anonim ***** válasza:

Teljesen hatásos.

Viszont azért, mert 1x kifelejtettem a fogamzásgátlót, én nem vennék be 72órásat, ha amúgy folyamatosan szedtem.

2012. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én konkrétan az escapelle-től meghíztam, amit nem is tudtam leadni :S
2012. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Minnél hamarabb veszed be az aktus után, annál hatékonyabb.
2012. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
sajna első héten felejtettem el egymás után 2-t is..két doki erősitette meg hoyg be kell szedni, de elég felháborítónak tartom hoyg egy évig szedem azt vehetek egy ilyet...
2012. máj. 29. 21:09
 6/12 anonim válasza:
61%

Ne tartsd felháborítónak, te hagytad ki a gyógyszert. (Ha egy éve szeded, akkor ilyennek már nem lenne szabad előfordulnia, főleg ha fontos hogy ne ess teherbe)

A 72órásat sem muszáj beszedni. Lehetsz anyuka is. Nem felháborodni kell, hanem örülni, hogy van megoldás akkor is ha becsúszott egy ilyen hiba.

2012. máj. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell beszedni, abortuszra is mehetsz. Ha rendesen szednéd a fogamzásgátlót nem háborognál. Amúgy ha még nem történt megtermékenyülés, akkor hat az esemény utáni, ha történt, akkor nem. A fogamzásgátlót azért szeded, hogy ne legyen ciklusod. Ha bizonyos időben elfelejted bevenni, akkor beindul és lehet peteérésed. Erről szól a dolog, nem kell ezen háborogni. Aki szedi vegye tudomásul hogy nem szabad elfelejteni bevenni. Állíts be emlékeztetőt a telefonodon ha kell. Egyébként meglepne ha terhes lennél, de jobb félni mint megijedni. Világosan rajta van minden a tájékoztatón, nyugodj meg.
2012. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem térek ki a morális véleményekre és a magánéletem egyéb részleteire, de köszönöm az eddigi elfogadható válaszokat.
2012. máj. 29. 21:27
 9/12 anonim válasza:
70%
Te kezdtél el háborogni minden ok nélkül. Nem is kell kitérned a magánéletedre, de ne írj olyan stílusban, mintha az orvos, vagy bárki tehetne róla, hogy neked ezt meg kell venned. A gyártó adott a termékhez egy használati utasítást, ha azt nem tartod be, akkor a termék sem működik úgy, ahogy kell. Ilyen az élet, kaptál egy kiskaput. Szerencséd van.
2012. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
63%-os, szerintem meg rádférne egy kiadós dugás! A stílusod valami elviselhetetlen...
2012. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!