Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen óvszert ajánlanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert ajánlanátok erre a méretre? Hossz 16,5 cm kerület 13cm

Figyelt kérdés
Dobozon hol található,hogy milyen méret? Tudom ezerszer kérdeztek hasonlóakat,de biztos akarok lenni abban,hogy jó méretűt veszek.
2012. júl. 6. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Normál méret. De tolómérő mindenképpen legyen nálad!!!!
2012. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gumióvszert.
2012. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Felszin? Terfogata?

Suruseg?


Ezek nelkul az adatok nelkul ne haragudj, de nem lehet megmondani.

2012. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 okoska31 ***** válasza:

13 cm kerület = kb. 4 cm átmérő.


erre a normál teljesen jó.


azért kínaiaktól óvatosan, mert náluk a normál méret az nálunk kicsi. (nem vicc, én az Ázsia centerben vettem, és felvenni nem bírtam...)

2012. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem sokáig voltam rákényszerülve, hogy óvszert használjak, de amit én vettem (kékeszöld dobozos Durex, az volt az "alap" óvszer, tehát síkosított, de semmi extra rücskösítés, vagy ilyesmi) azon nem volt semmilyen jelzés a méretet illetően, és kb. azonosak a méreteink. Azt mintha láttam volna, hogy van ilyen extra size, de az én átlagos méretemmel nem érint a dolog. Vagyis szerintem csak normál és extra méret van, nem nagyon lehet hibázni ezzel. (Hogyan mehetsz biztosra: veszel egy dobozzal, és otthon felpróbálod a merev farkadra.)
2012. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 okoska31 ***** válasza:
addig ok, hogy felpróbálja, de mivel fogja modellezni a punciban létet, hogy le se csússzon?:)
2012. júl. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 lekváros tészta válasza:
48%

az óvszert felszín és térfogatra adják..

a képlet pedig O=((A+V)^2)/2

2012. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kiszámoltam de nem írtam le sajnos :S
2012. júl. 6. 13:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor jo lenne ennek utanajarni, es ha lemered tomegre is akkor tudunk suruseget is szamolni
2012. júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!