Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi történhet velem? Mire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhet velem? Mire számíthatok? Mi legyen ezután?

Figyelt kérdés

Röviden:Keddi napon kell bevennem az 1. gyógyszert /Lindynette20/Eléggé el voltam havazva a héten, szal a hétfőit vettem be,ami szerintem nem probléma./vagy mégis?/

Ma este /péntek/a szokásos időpontban előveszem a tabit és látom, h a CS-betűs tabit nem vettem be...Bepánikoltam, és bevettem a cs és a p bogyót.. ergo bevettem a holnapi tabimat is előre... Gumit mindenképp...


2009. júl. 10. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
kettőt semmiképp ne vegyél be! az TILOS!!!!
2009. júl. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha rövidebb szünetet tartottál, az nem probléma. Ha 12 órán belül pótoltad az elmaradt tabit és bevetted az aznapit is, akkor nincs baj. Ha 12 órán túl voltál, nem kell pótolni, hanem másképp védekezni. Előre bekapkodni gyógyszert meg nem szabad. Amúgy nem értem. Csütörtökön nem vetted be. Pénteken pótoltad és rendesen bevetted a péntekit is. Akkor miért vetted volna be a szombati bogyódat is?
2009. júl. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de szerintem nem elég érthetően írtam le az esetet. Minden nap bevettem normálisan, csak rosszul kezdtem el szedni, így a bogyók alatti napok /jelzések/ előbbre csúsztak. Így a következő napit vettem be az előzőnapinak hitt gyógyszernek. De azóta eltelt lassan 3 nap semmi különöset nem tapasztalok, máskor megpróbálok jobban odafigyelni:$
2009. júl. 13. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!