Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Dalia ugyanolyan hatóanyagú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Dalia ugyanolyan hatóanyagú mint a Dienille? Váltsak?

Figyelt kérdés

Jelenleg Dienille fogamzásgátlót szedek. Tavaly márciusától kezdtem el. Minden téren bevált, azaz nem híztam tőle és az arcomnak is jót tett, eltüntette a pattanásokat is.

Viszont most egy ismerősöm (aki egyébként szülész), tudna nekem biztosítani kedvezőbb áron a Dalia-t. Szerinte ugyanolyan hatóanyagú. Szerintetek ráállhatok más fogamzásgátlóra? Ti ismeritek a Dalia-t?



2012. júl. 9. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem ugyanaz.

De erre magad is rájöhettél volna, hogy ha vetted volna a fáradtságot arra, hogy beírd a keresőbe, hogy "Dienille betegtájékoztató" és "Dalia betegtájékoztató".

2012. júl. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sok infót nem ír a Dalia-ról, nem zavar? úgy látom itt kérdezni sem lehet.. mindenki bunkó paraszt!
2012. júl. 9. 11:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne mondd már basszus.

Első találat:

[link]

2012. júl. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De tapasztalatokra vagyok kíváncsi! Azt honnan szopjam ki? A betegtájékoztatóból?
2012. júl. 9. 12:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Olvasd már el a kérdésedet még egyszer basszus.

Azt kérdezted, ugyanaz-e a hatóanyaga.

És igen, azt, hogy melyiknek mi a hatóanyaga (ezáltal azt is, hogy ugyanaz-e), at éppenséggel kiszophatod a betegtájékoztatóból, ugyanis le van benne írva.

Nyilván ha nem ugyanaz, akkor nem lehet tudni, hogy lesz-e bajod tőle vagy nem.


Az eszem megáll, hogy a segged alá tolom a választ, és még te vagy felháborodva.

Talán ha azt a kérdést tennéd fel, amire valóban kíváncsi vagy, akkor arra kapnál választ.

2012. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

" Tavaly márciusától kezdtem el. Minden téren bevált, azaz nem híztam tőle és az arcomnak is jót tett, eltüntette a pattanásokat is. ,,

... Jézus nem vagy normális! Vajon mire lennék kíváncsi?? :D

2012. júl. 9. 13:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Te most komolyan ennyire degenerált vagy?


"A Dalia ugyanolyan hatóanyagú mint a Dienille?"

Ez volt a kérdésed. Válaszoltam? Válaszoltam.

Először elkezdtél azon pampogni, hogy de a betegtájékoztató nem írja.

Aztán belinkelte, hogy de bizony leírja.

Akkor én lettem a hülye, mert te nem is ezt kérdezted.

Akkor mégis mit kérdeztél?


Nah jó, nekem ennyi pont elég volt belőled. Örülj neki, hogy választ adtam a kérdésedre, és vegyél vissza, mert iszonyat nagy paraszt vagy.


Jesszusom.

2012. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!