Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dalia fogamzásgátló szedésénél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dalia fogamzásgátló szedésénél mikortól lehet óvszer nélkül szeretkezni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Május 28-án kezdtem el szedni a Dalia fogamzásgátlót, most először szedek ilyet, előtte óvszerrel védekeztünk a barátommal. A betegtájékoztatón az áll, hogyha a menstruációs vérzés első napján kezdem el szedni a tablettát, akkor azonnal hatni kezd, viszont anya arra kér, hogy még egy hónapig használjunk mellette óvszert, mert nem javasolja annak elhagyását, mert szerinte teherbe eshetek. Valaki az első héten szeretkezett óvszer nélkül a Dalia mellett, és lett belőle baj? Ha tényleg várni kell, inkább védekezünk óvszerrel, nem szeretnék 19 évesen abortuszra menni...

2012. jún. 3. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza babázni. Ha ennyi szed van, hogy ilyen ostoba kérdést teszel fel 19 évesen, akkor neked még nem való a szex. Sicc!
2012. jún. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pont most jöttem meg a dokitól, és azt mondta, hogy a vérzés első napján kezdjem szedni, 2 hét múlva elvileg biztonságos már az együttlét, de javasolta, hogy az első levelet szedjem be teljesen, addig védekezzünk óvszerrel, aztán a 7napos szünet után, mikor elkezdem a második levelet, akkor már mehet anélkül is :)
2012. jún. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tikeeee válasza:
5 nap után biztonságos volt:)
2012. szept. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Soaringsoul válasza:
A barátnőm a 2. napon kezdte el szedni és a menstruációs ciklus 7. napján szeretkeztünk. Ekkortól már nem esett teherbe, vagyis működik.
2012. szept. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!