Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek megnyugodhatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pokolipocok kérdése:

Szerintetek megnyugodhatok?

Figyelt kérdés
történt egy nagyobb fajta baleset, ami után 72 órás tablettára volt szükségem, amit 28 óra után vettem be. semmilyen következményét nem éreztem, nemvoltam rosszul, se vérzés se görcs, se mellfájdalom, semmi. azóta eltelt két hét és a mellem kb 5 napja fáj, lassan a hasam is kezd. remélem megjön. szóval semmilyen bajt nem jelez, ha nem voltam rosszul a tablettától?

2012. júl. 8. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
esetleg csinálj egy tesztet, hogy teljesen megnyugtasson. van, akire a 72 órás semmilyen hatással nincs, mert a szervezeted képes legyűrni.
2012. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, csinálok egyet, köszönöm szépen a válaszod :)
2012. júl. 10. 14:28
 3/3 A kérdező kommentje:
ja é egyébként aznap, mikor a kérdést kiírtam megjött :)
2012. júl. 10. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!