Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit lehet tudni erről? Sürgős!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tudni erről? Sürgős!

Figyelt kérdés
Lehet,hogy nem ebbe a témába illő,a többibe még annyira se szerintem. Kérlek titeket,írjatok le nekem mindent az abortuszról! Mit lehet tudni róla,mennyibe kerül,van-e ingyenes abortusz,mit csinálnak és meddig? Köszönöm szépen előre is,normálatlanok kíméljenek!

2012. júl. 10. 00:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kb.25rugó.Ha van már több gyereked,kedvezményes.Ha nem szültél még,előtte való nap felhelyeznek egy tágítót.Aztán altatásban másnap műtét.Ennyi a lényege.
2012. júl. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Csak abban az esetben ingyenes ha erőszak áldozata lettél, és ennek következtében lettél terhes
2012. júl. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Írd be az abortusz szót a gyakorikérdések keresőjébe, és rengeteg kérdést találsz. Mindent leírnak, technikai, lelki, anyagi részt. Érdemes elolvasni...
2012. júl. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
nézd meg a Néma sikoly c. filmet! Abban minden bent van, persze az ár nem :)
2012. júl. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező, az előbb ajánlott filmet ne nézd meg, vonalas magzatvédő propahanta, nem tárgyszerű tájékoztatás.

Egyébként itt nagyjából minden lényeges info megvan, időkorlátok, térítési díj:

[link]

Ha még valami érdekel, kérdezz, nyugodtan...

2012. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, igazán sokat segítettetek! :)
2012. júl. 11. 13:23
 7/11 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Mindenesetre azért mert te nehéz helyzetbe kerültél, még megválogathatnád a szavaidat, és nem kellene előre lenormálatlanozni azokat, akik egy ártatlan életet próbálnak menteni.
2012. júl. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Előző, de mit tudjon tenni már a Kérdező, ha nincs a kérdés feltevésénél olyan opció, hogy "nem kérek magzatvédő propagandát" - meg hát valljuk be, ha lenne, azzal sem foglalkoznátok... Én anno, mielőtt felregisztráltam erre az oldalra végigolvastam az összes kérdést, ami az "abortusz" címszóra megjelent, és hát tényleg azt láttam, hogy aki eldöntött az abortusz kérdésében és mindössze technikai részletekre kiváncsi, az vagy törölje ki a kérdést miután arra választ kapott, vagy vissza se nézzen rá, vagy kezelje le iszonyú bunkón a magzatvédő-propagandistákat, mert azok a normális szóból nem hajlandók érteni, nem hajlandók más ember szándékát tiszteletben tartani... (max tisztelet a nyilván ott is meglévő normális kivételnek, aki annak mondja el az érveit, aki arra kiváncsi, és nem kullancsoskodik meg spammel...)
2012. júl. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

07.30:

nekem semmi gondom nincsen, csupán érdeklődés céljából kérdeztem meg, mert érdekelnek az ilyenek. Azért is írtam oda, hogy normálatlanok kíméljenek, mert az első válaszoló kapásból azt írta, hogy ő szívesen gyomron rúg. Ezek után úgy gondolom, hogy nincs mit mondanom..

2012. júl. 12. 12:06
 10/11 anonim válasza:

Kedves Kérdező


a 7es vagyok, ha a gyomronrugós miatt írtad, akkor én kérek bocsánatot!

2012. júl. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!