Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom nem sok mindent tehetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom nem sok mindent tehetek, de van jogom erről tudni?

Figyelt kérdés
Volt barátnőmmel úgy váltunk el, hogy kitudja még mi lesz köztünk. Szeret mai napig, de hülyeséget csinált és vissza ment az előző pasijához. A lényeg az hogy egyre többet beszélgetett egy harmadik sráccal. Kérdeztem tőle, hogy nyomul rád a gyerek? Nem nem nyomul . Érzel valamit iránta??:S Hát te hülye vagy.. és a többi.. még együtt voltunk is hajtott rá, de akkor azt mondta a lány "akkor sem kéne ha utolsó pasi lenne. " A gyerek és én közöttem a kapocs egy nagyon jó barátom. Mondta ez a barátom, hogy a gyerek ma elecsetelte neki, hogy volt nőmre hajt, és stb stb. Jogom van nekem erről tudni ? Úgy szeretném, hogy elkérném a lány telefonját milyen sms váltások vannak benne. Szerintem jogosan tenném..:S
2010. dec. 30. 01:53
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

"Volt barátnőmmel(...)"

Semmi közöd hozzá.

2010. dec. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak a szemembe hazudott..
2010. dec. 30. 01:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak magadat járatnád le plusz semmi jó nem sülne ki belőle, ha meg mai napig szeret akkor veled lenne és nem mással.
2010. dec. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát nem nevezném jogosnak még ha a barátnőd lenne akkor is körültekintőbbnek kell lenned.

Amúgy ha szereted és nincs most barátja (ezt nem tudtam kideríteni a szövegből pontosan )még mindig akkor miért nem mondod neki meg mondjuk így (csak 1 ötlet ) : -Szia figyelj valami fontosat szeretnék mondani.Tudod az a múltkori eset amikor olyan hülyén viselkedtem azért bocsi meg minden. - (.....)- De rájöttem valamire ,hogy még mindig szeretlek. Lehet ebből még valami?

Ez csak 1 példa de ezer módja van ,de a szerelem 1 nyelvet beszél ezt ne feledd.

Ha meg nem szeret akkor hagyd békén és nézz körül a világban rengeteg nő van még.

18/F

2010. dec. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Áhhh ez egy k-rva hosszú történet sajnos.. velem járt és engem is szeret csak a másik meg annyi mindent megtett neki, hogy úgy volt vele ad neki még egy esélyt és ugye hogy mellette van egész nap a mostani barátja, hiába tudja hogy szeretem és tudja hogy ő is szeret kezd múlni az érzés nála. és ő így döntött ez ellen nem tehetek mást.. beszéltem vele, hogy egy biztos infóból tudom úgyhogy odafigyeljen szilveszterkor mert a gyerek rá fog nyomulni . Válasz: "aggodalomra nincs ok mert nem ott fogok szilveszterezni, amúgy sejtettem hogy többet akar de nem voltam benne biztos, köszi az infot!!! puszi"


nagyon nem ugy néz ki hogy odalenne a fickóért..

2010. dec. 30. 11:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a VOLT barátnőd, akkor nincs jogod tudni.
2010. dec. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én leszarnám hogy ki mit tesz meg és mivel akar maga mellett tartani de ha téged szeretnélek úgy ahogy azt te állítod akkor veled lennék és nem mással. Ez veszett ügy sajnos. Jobb lenne egy kicsit pihentetni a dolgot és hátha rájönne mennyire hiányzol neki.
2010. dec. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, erre a harmadikra úgy néz mint egy barát. Nekem ezt mondta. Mást nem tehetek, nem is érdekel. Úgy vagyok vele szeressen bele azzal akivel van, én meg keresek mást. Ha találok találok ha nem nem. Ha ők szakítanak és nekem se lesz senkim kitudja mi lesz még.
2010. dec. 31. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!