Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm holnap kezdi el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm holnap kezdi el a 2. levél Lyndinetta tablettát szedni, ma van a menzesze utolsó napja, én azt hittem, hogy már vége mert mint mondta (meg tapasztaltam is) tiszta volt. Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
mondjuk tampont használ ami álíltólag felszívja és utána egy ideig tiszta, nah mind1...
2008. máj. 4. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet baj belőle, ne aggódj! 1 hónap után már véd a tabletta, a menstruációs napokon is, ha mindig bevette a barátnőd! És nem össze-vissza szedte!
2008. máj. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, a tabletta, amit szed 1 hét után védettséget ad! A szünetben is véd, megnyugodhattok.
2008. máj. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én vagyok a bnő:)és órapontosan szedem:)
2008. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!