Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi lehet rá az esély,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi lehet rá az esély, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mikor elolvastátok a kérdést arra gondoltatok,hogy egy újabb 14 éves.Pedig nem.Az a kérdésem,hogy menni az esélye annak,hogy terhes vagyok?Együtt voltunk a barátommal és sajnos kiszakadt az óvszer,ez történt vasárnap hajnalban 5órakor.Hétfő reggel 8 órakor bevettem egy 72 órás tablettát.Kiszámoltam és a menstruációm az előtt egy héttel volt,tehát peteérésem sem volt.Azért van rá esély,hogy mégis? Amúgy 19 éves vagyok.
2012. júl. 10. 20:18
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
mennyi*
2012. júl. 10. 20:18
 2/16 anonim ***** válasza:
persze hogy van rá esély... amúgy mint tudod, kevés... és ennél többet nem lehet mondani....de ezt te is tudod... így még ezek után is idegesítő a kérdésed hiába nem vagy ostoba 14 éves...
2012. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 AvernusTriad ***** válasza:
Nagyon minimális. Ha biztosra akarsz menni, csinálj egy tesztet, de valószínűleg negatív lesz.
2012. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ha be veted a gyogyszert...akkor mert felsz?
2012. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom.A következő menstruációm után mégis csinálom a tesztet.És köszi a válaszokat,én is így gondoltam,de azért jó ha más is megerősíti.:-)
2012. júl. 10. 20:21
 6/16 anonim ***** válasza:
45%
0%. Ha a 72 órás tabit vettél be. Volt vérzésed utána, miután bevetted? Nem mensi, hanem csak sima vérzés?
2012. júl. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azért mert annyira nem bízom benne.És semmi mellékhatást nem vettem észre.Ez idegesített.
2012. júl. 10. 20:23
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem volt.
2012. júl. 10. 20:23
 9/16 anonim ***** válasza:
Egészen kicsi,de van,hogy az esemény utánival is beágyazódik az esetleges embrió.
2012. júl. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem így nem lehet probléma belőle, de menj el nőgyógyászhoz, majd ő segít.
2012. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!