Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi lehet rá az esély,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi lehet rá az esély, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mikor elolvastátok a kérdést arra gondoltatok,hogy egy újabb 14 éves.Pedig nem.Az a kérdésem,hogy menni az esélye annak,hogy terhes vagyok?Együtt voltunk a barátommal és sajnos kiszakadt az óvszer,ez történt vasárnap hajnalban 5órakor.Hétfő reggel 8 órakor bevettem egy 72 órás tablettát.Kiszámoltam és a menstruációm az előtt egy héttel volt,tehát peteérésem sem volt.Azért van rá esély,hogy mégis? Amúgy 19 éves vagyok.
2012. júl. 10. 20:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Aztán mégis mit segítene az orvos szerinted?

Tablettát vett be, mást nem lehet csinálni.

Még úgy sem lát semmit a doki, tök felesleges ezzel dokihoz menni, mert az égvilágon semmit nem tud vele kezdeni.

Egyébként kicsi a esély, hogy így terhes maradsz. De az esemény utáni sem 100%-os.

2012. júl. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Nyugi, nem lesz baj.
2012. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!Kb. két hét múlva elvégzek egy tesztet,majd kiderül,remélem negatív lesz. :-)
2012. júl. 11. 17:43
 14/16 A kérdező kommentje:
Menstruációm után 2 nappal,reggeli vizeletből elvégeztem a tesztet,negatív lett.Teljesen megnyugodhatok?
2012. júl. 28. 11:30
 15/16 anonim válasza:
Nem.Félj!
2012. júl. 30. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet, ez a legjobb megoldás. Persze csak Jövőhét hétfő reggel csináld meg, és megkapod az eredményt.
2012. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!