Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Alig vérzek. Ez normális?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig vérzek. Ez normális? Lehet, h a fogamzásgátló miatt?

Figyelt kérdés

4 hónapja szedek fogamzásgátlót. Az 1. és 2. hónapban ugyanolyan volt a mensim,mint szokott,de az utolsó 2 hónapban szinte alig véreztem,ami annyit jelent,h 3 tisztasági betét is elegendő volt és éjszaka pedig szinte semmi. Persze ez a maszatolás 1 hétig tartott és görcsölt is a hasam,ahogy szoktam.De a fog.gátló betegtájékoztatóján meg nincs ilyen mellékhatás,de mégis a tablettára gyanakszom. Szerintetek örüljek ennek vagy lehet valami probléma?

Köszönöm a válaszokat.21/L


2012. júl. 11. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
HÍVD FEL AZ ORVOSOD
2012. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jaja ezt ne vedd félvállról, orvost kérdezz!!!
2012. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá,h beugranák hozzá tanácsért,de külföldön vagyok még 3 hétig,a telefonszámát pedig nem tudom.Csak azért írtam most ide,mert eléggé megijedtem.De köszi a választ.
2012. júl. 11. 11:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

na egy dolgot tisztázzunk

a bogyó mellett nincs menstruáció, csak megvonásos vérzés

szóval az nem feltétlenül jelent gondot, ha nem úgy vérzel, mint ahogyan eddig menstruáltál

ettől függetlenül javaslom, hogy keresd fel az orvosod - de azért válaszoltam, hogy addig ne nagyon idegeskedj, mert 80%, hogy nincs gond

2012. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Interneten nem tudod megkeresni a számát??
2012. júl. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem tudom megkeresni a neten,mert nem rég cseréltem dokit és a mostani vezetéknevére nem emlékszem pontosan.De 3 hét múlva az első utam hozzá fog vezetni.
2012. júl. 11. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!