Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez normális? Segítség! Mással...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Segítség! Mással is volt ilyen? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tablettát szedek(ez előtt még soha), ez volt az első levél. Az utolós 3 tablettánál barnás színű, sűrű "folyás?" jelentkezett. Holnaptól kezdődik a tabletta szünet. Ez lehet valami menstruációnak mondható dolog, ami előrébb jött? Mitől lehet? Amióta ez tart, azóta nem éltem szexuális életet. Előre is köszönöm a hasznos válaszokat.

2012. jún. 18. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű, hogy előrébb jött a menstruációd, ugyanis a tabletta meg tudja változtatni, hogy mikor jön meg.
2012. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
az első 3 hónapban ez teljesen normális!! a szervezetednek még hozzá kell szoknia a tablettához!
2012. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Végülis vehetem menstruációnak is? Pontosan nem az, de barnás és sötét. Csak azért érdekelne, hogyan vezessem a naptárban. És köszi a válaszokat.
2012. jún. 18. 20:37
 4/5 anonim válasza:
szerintem veheted annak, mert most ez tényleg normális a tablettától!
2012. jún. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menstruációnak semmiképp ne vedd, ugyanis tablettaszedés mellett az egyáltalán nincs... A megvonásos vérzés meg a tablettamentes napok valamelyikén jelentkezik, nem előtte, nem utána. A barnázásod nem a "rendes" vérzés, az majd jön 7 napon belül.
2012. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!