Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek így teherbe esni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek így teherbe esni?

Figyelt kérdés

Peteéréskor, ovuláció előtt(tuti, mert megérzem az ilyet) pettingeltünk a barátommal és fehérneműben egymáson mozogtunk, ahogy elment.

Gumival pár pillanatra be is tette később, de ennyi volt.


Azóta, pontosan megjött a menstruációm (előtte egy nappal, az aktusra 13 napra, negatív teszteltem), ami normálisnak tűnik, viszont most menstruáció közben kissé émelygek és éreztem v.mi fémeset a számban.


Ugye nem terhesség miatt?


nem tini lány


2009. júl. 12. 00:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam---->Lehet így teherbe esni?
2009. júl. 12. 00:54
 2/3 anonim ***** válasza:

ha védekeztetek miközben bent volt a hüvelyedben, akkor sztem kizárt, ha a gumi is ép maradt. a bugyidról meg nem hiszem, hogy bemásztak a hüvelyedbe a barátod kiskatonái :) ha elmúlt a mensid, biztonság kedvéért tesztelhetsz még egyet, vagy keresd fel a nőgyógyászt, hogy teljesen megnyugodj:) én is folyton parázok ha már pár napot késik, vagy valami máshogy történik a mensim alatt, meg kell próbálni megnyugodni:)


20/L

2009. júl. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

NEM VAGY TERHES!

1. Nem került sperma a hüvelyedbe.

2. Megjött a menstruációd.

3. Negatív lett a teszted.


Milyen bizonyíték kell még neked?


Ha terhes lennél, akkor az egy csoda lenne, te lennél a 2. "szűz" Mária, aki megfogant a szentlélek által...

Szóval ne parázz, ennyire azért nem "készül" könnyen a gyerek!

19/L

2009. júl. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!