Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy 16 eves lany vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 eves lany vagyok. Lefekudtem a volt baratommal 3 honapja. Hasznaltunk ovszert es azota rendszeresen jon a mestruaciom. Felek h terherbe esek. Nem eresztem rosszul meg magam. Nagyon felek h teherbe esek. Vajon terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 19:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
Nem lehetsz, már az vagy!
2010. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Ha télleg használtatok óvszert akkor nem hiszem,hogy baj lehet belőle :)
2010. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
Minden menstruáló nő terhes! Így jártál sajnos legközelebb gumi nélkül csináljátok akkor tutker,hogy nem leszel terhes.
2010. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha a menstruációd rendszeresen jön azóta is, nincs is helye a kérdésnek. Plusz gumit is használtatok és nem írtad, hogy kiszakadt volna.
2010. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
hát ez már enyhe paranoia...:D
2010. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
szerintem már megszülted
2010. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Jajj, nyugi! Mitől lennél terhes? Óvszerrel védekeztél és azóta is rendszeres menstruációd van. A szakítás előidézhet ilyen félelmeket, na de van neked józan eszed, hallgass arra :) Nem vagy terhes :)
2010. márc. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
Annyira, de annyira utálom az ilyen csajokat, komolyan mondom:S:S:S:S Itt rinyálnak hogy jajj teherbe estem, elkezdek gondolkodni hogy hogy lehetnek ilyen hülyék hogy nem védekeztek... aztán végre kiderül, hogy valójában védekeztek, csak hisztizik mert ostoba és gyerekes:S:S:S Nem kéne még ilyen komoly dologgal foglalkoznod, kislány...
2010. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
letszi ertelmes valaszokat irjatok!!!!
2010. márc. 5. 21:17
 10/21 anonim ***** válasza:
ez neked nem értelmes??? NEM VAGY TERHES AGGÓDÓ R1B4NC!!!
2010. márc. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!