Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi történik, ha túladagolom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik, ha túladagolom a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Azért szedem, hogy nőjön a mellem és elmúljanak a pattanásaim. Ha többet veszek be, akkor gyorsíthatom a folyamatot? Lehet tőle esetleg valami bajom?
2009. júl. 12. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A melled nem fog nőni, akkor sem ha egy csomaggal beveszel egyszerre! És igen, lehet bajod, ugyanis ha nem tudnád felboríthatja a hormonjaidat!
2009. júl. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha összezavarodik a hormon, akkor elmúlnak a pattanásaim?
2009. júl. 12. 16:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, lehet, hogy még több lesz mint volt, vagy olyan helyen nő ki szőröd, ahol nem kellene.. Nem beszélve arról, hogy a mensid teljesen felborulhat, össze - vissza meglehet, és nem egészséges. Szerintem légy egy kicsit türelmesebb.
2009. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom 1 hónapot igazán kilehet bírni...nekem annyi idő alatt jött helyre a hátam meg persze én szoliba is mentem miatta...nem véletlen hogy az van kiadva hogy egy nap csak 1et kell bevenni, ez felelőtlenség
2009. júl. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a mellnövekedést el ne hidd már!!!!!!!!!!!!!

Én normálisan szedtem és a pattanásaim eltűntek pedig nagyon sok volt és csúnya:(

ESZEDBE NE JUSSON MÁSHOGY SZEDNI MINT AHOGY KELL!!!!!!

2009. júl. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megérné túlgyógyszerezni magad a pattanások miatt? Mert szerintem nem, legyél inkább türelmes, mert ez egy veszélyes játék.
2009. júl. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Na álljatok le. A melle növekedhet,nekem nőtt egy kosárméretet, viszont nem feltétlenül. Szóval egyáltalán nem biztos h neked is. Viszont ne adagold túl,nincs semmi értelme, és csak sok felesleges hormont juttatsz a szervezetedbe. Azt a napi egyet szedd be és légy türelmes, nem egyik napról a másikra fog csoda történni.
2009. júl. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyémnek benne van a tájékoztatóján. Hüvelyi vérzés, ezt írja.
2009. júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!