Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudtok olyan fogamzásgátlót,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Virág6 kérdése:

Tudtok olyan fogamzásgátlót, amelytől megnő a melletek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem a fogamzásgátlótól nő meg a melled.Hanem attól hogy a fogamzásgátlótól páran híznak pár kilót,és mellre híznak..

Ha nagy melleket akarsz akkor menj el egy plasztikai sebészhez vagy szedjél fel pár kilót...

2011. nov. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!De inkább nem.
2011. nov. 17. 10:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Én eddig 2-t próbáltam, és mindkettőtől nőtt. És én nem híztam tőle, hanem a mellem lett nagyobb, megduzzadtak a mirigyeim.

Ez egyébként személy függő. Ha anyukád olyan, hogy szülés után jelentősen megnőtt a melle, akkor neked is esélyes, hogy meg fog, és a fogamzásgátlóra is hasonlóan reagálsz. Bár ez utóbbi nálam nem volt tartós, abbahagytam a gyógyszert és 1 hónap múlva olyan volt, mint régen (nem ereszkedett meg, csak egyszerűen újra kisebb lett).

2011. nov. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mindkettőtől nőtt (diane35, yadine), lett is bennük pár jóindulatú daganat, nekem így nem érte meg...
2011. nov. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem B-s volt 18 évesen a mellem, mikor elkezdtem szedni a Belarát, most váltottam, 21 vagyok. DD-s melltartó kell :)
2011. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A Belara nem erős?
2011. nov. 17. 13:04
 7/8 anonim ***** válasza:
3 évvel ezelőtt, mikor elkezdtem szedni, akkor még az volt a legjobb. Azóta biztos jelent meg alacsonyabb hormontartalmú! Valamint nagyon fontos, hogy nekem VÉRVÉTEL után adták a belarát, nem pedig találomra! Mint ahogy most a Qulairát... hát nem is jó amit most szedek, mert pecsétel. Szerintem azért volt jó nekem a Belara, mert az orvos nagyon körültekintően rendelkezett. Szerintem olyanhoz ne menj aki vérvétel nélkül ír fel neked ilyet, nem csak egy fájdalomcsillapító.
2011. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. nov. 17. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!