Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 negatív tesztem van, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 negatív tesztem van, de nem jött még mindig meg. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
5 héttel ezelőtt pettingeltünk a barátommal. Eddig még nem feküdtünk le egymással, lehetséges, hogy előváladék került a kezére, állítása szerint nem és úgy nyúlt fel. Kicsit féltem,hogy megjön-e. Hát 3 héttel ezelőtt hétfőn kellett volna megjönnie, aznap barnás váladékom volt meg egy kicsit rózsaszínes, elkezdtem szedni a fogamzásgátlót, mondván, hogy megjön, másnap elmúlt, rá következő hétfőn ugyanígy volt. Azóta sem jött meg. Sokszor volt hogy bejelzett és rá 5 napra jött meg. Még a mensi elmaradása után csináltam egy tesztet(Lilly) az negatív volt... a petting után 5 héttel is csináltam szintén ugyanezzel a teszttel és megint negatív volt. De ugye a mensim meg nem jött. Elég kevés esélyt látok, hogy terhes lennék, de azért kicsit parázok tőle. Direkt vártam a gyógyszerig a szexxel és mégis izgulok. A gyógyszer bekavarhatott így? A teszt már kimutatta volna, hogyha terhes lennék ugye? Amúgy semmilyen tünetem nincsen... A cicim fáj, de sztem az a fogamzásgátló mellékhatása is lehet, de ezen kívül semmi... És kicsit tartok attól is, hogy mivel nem mensinél szedtem a gyógyszert eléggé bekavart és most nem fog megjönni. Holnap kellene elvileg vagy azon a héten. Szeretném ha írnátok ezzel kapcsolatba véleményt... Előre is köszönöm!
2009. júl. 12. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Igen,a gyógyszer bekavarhat ilyen téren! Inkább menj el orvoshoz,terhes szinte 100% hogy nem vagy,de inkább orvos mondja ezt ki! Na meg azt is hogy mi bajod...
2009. júl. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha most kezdted szedni a fogamzásgátlót, az okozhat zavart a mensesben. Nagyon kicsi az esélye, hogy a barátod ujjáról az előváladékkal teherbeestél. Viszont ha az elkövetkező két hétben sem rendeződik a probléma, akkor el kellene menni nőgyógyászhoz, mert azon túl, hogy kizárja a teherbeesést, más gyógyszerre lehet szükség a mostani helyett.
2009. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem petefészek- ciszta miatt késett kb. 3 hetet. Nalad is lehet szó ilyesmiről, mindenképp el kéne menned dokihoz. Ne aggódj!
2009. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a 3 hetet végigszedted bogyóból nem fog azonnal megjönni, majd a gyógyszermentes napokon 3-5. napon, figyeld csak meg. ;-)
2009. júl. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!