Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megosztanátok információkat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megosztanátok információkat velem a Yasminelleről?

Figyelt kérdés
Ma kaptam meg 3x21-es csomagolásban. Soha nem szedtem még, szeretnék pár dolgot megtudni róla. Jövő héten kell megjöjjön, akkor már bevehetem? Hisz a köv. hónapban a menzesz alatt nem szabad szedjem azona 7 napon. Ja és nekem csak kb 4-5 napig tart 7 helyett. Mi a teendő?
2009. júl. 12. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
tájékoztatón minden rajt van.. de egyébként a menzesz első napján kell elkezdened szedni, tehát jövő héten, amikor megjön, aznap a neked legideálisabb időpontban kell bevenned az elsőt, és ezután minden nap közel azonos időben bevenni. Ajánlom, h este lefekvés előtt vedd be, mert akkor kisebb a hányás és hasmenés veszélye.. hiszem tudod, h ha ezek megtörténnek, akkor a tabletta nem szívódik fel, így nem vagy védett. Az nem számít h meddig tart a menzeszed.. ez majd rendesen beállítja, én szinte órára pontosan tudom, h mikor kell megjönnie. Ha egy dobozból az összes tabletta elfogyott, akkor 7 nap gyógyszerszünet, és utána kell elkezdeni a következőt. Tehát az első tablettát minden hónapban azonos napon veszed be (pl.: csütörtök).. ennyi :)
2009. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja.. nem tudom, h a legeslegelső tablettát neked is a menzeszed első napján kell e bevenned, ezt a nőgyógyász mondja meg. (első voltam)
2009. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen. egyébként akkor 7 naposra állítja a menzeszt? ha nem, akkor is 7 napos szünetet kell tartani?
2009. júl. 13. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen 7 napos szünetet kell tartanod, de nem a szünet első napján fog megjönni, hanem a szünet 4.-5. napján, és lehet, h még meglesz a menzeszed, amikor már el kell kezdened szedni a következő csomagot. Ne a menzeszed befolyásolja a tablettaszedésed, mindenképpen rendesen kell szedned, tehát 21 nap szedés, és 7 nap szünet. Így egy idő után tudni fogod pontosan, h mikor jön meg.
2009. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és a menzesz általában 4-5 napos lesz.
2009. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) és ha pl szerdai napon jön meg akkor a szerdai tabit vegyem ki, vagy lényegtelen?
2009. júl. 13. 22:45
 7/7 anonim ***** válasza:
igen, a könnyebb követhetőség érdekében a szerdait.
2009. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!