Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SEGÍTSETEK! Szedjek fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSETEK! Szedjek fogamzásgátló tablettát vagy sem?!

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, mindig is elleneztem és féltem tőle . Rengeteg kommentet olvastam itt is de 50%-50% ban irtatok mindent :S És még most sem tudom eldönteni, hogy mi legyen . Szerintem ez egy elég komoly dolog, teljesen tanácstalan vagyok.

2012. júl. 16. 21:38
 1/6 sambora11 ***** válasza:
34%

Szerintem nyugodtan szedjél. Vannak már hormonmentes tabletták is, a barátnőm is ilyet szed, és tök jó. Nem tudnék rosszat mondani, mert biztonságos, nincsenek mellékhatásai, és a szex is jó. Mi kell még? Árban meg 8500 forint, és 3 hónapra elég. A lényeg, hogy minden nap vedd be pontosan.

21/F

2012. júl. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És nem tudod mi a neve véletlenül ?
2012. júl. 16. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Hormonmentes szájon át szedhető fogamzásgátló tabletta NEM létezik.

Egy orvostanhallgató

2012. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sambora11 ***** válasza:

Akkor vagy rosszul emlékeztem, vagy csak kevés hormon van benne, vagy csak átverték a barátnőmet. :D

Yasminella a neve.

2012. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt hallom most mindenkitől , és én is ezt szedném ha szedném ! Köszönöm a kommenteket ! :)
2012. júl. 16. 22:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Yesminelle. Alacsony hormontartalmú, nem hormonmentes, de ez egyébként elég butus szöveg, mert a most forgalomban lévő tabletták közül az összes az alacsony hormontartalmúak közé tartozik.

Mondjuk tény, hogy ez elég modern, új tabletta.


De hormonmentes tabletta nem létezik! (Azaz van, de azt hüvelybe kell felhelyezni, és a spermiumokat pusztítja el, sajnos igen rossz hatásfokkal).

Nyugodtan előveheted a papírját, megnézheted, hogy mi a hatóanyaga, rákereshetsz. Kétféle HORMONT tartalmaz:)

2012. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!