Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Befolyásolja-e akkor a gyógysz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásolja-e akkor a gyógyszer hatását?

Figyelt kérdés

Hello.A felfázásomra kaptam Monural nevezetű gyógyszert,ami egyébként antibiotikum.Egy tasak van benne,ami 3 napon keresztül hat.

Végig olvastam a betegtájékoztatót,és azt írta,hogy nem ismertek kölcsönhatások.

Akkor most mégis mi van?

Válaszotokat előre is megköszönöm!


2009. júl. 13. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
na eztén nemvágom, de a legbiztosabb ha egyhétig óvszert hazsnálsz. kibírhatós sztem.
2009. júl. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az antibiotikum elvileg csökkenti a fogamzásgátló hatását. Az a tuti, ha használtok gumit, amíg szeded az antibiotikumot meg még utána egy hétig. :)


egyébként : [link]

2009. júl. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!