Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vajon teherbe eshettem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meli212 kérdése:

Vajon teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel szeretkezés közben fogalmam sincs hogyan de lecsúszott a gumi. A tartalma sem volt meg. Illetve olyan volt mindenem és a páromnak is. A bugyi rajtam volt csak fére volt húzva és azon nagyon lehetett érezni az ondót. Szerintetek terhes maradhattam? A gumin is látszódott az ondó, de az olyan volt mintha kifordult volna, mert a külsö részén látszódott.3nappal vagyok menzes elött. Van már 2 gyermekem nem szeretnék harmadikat, ugyanis mindkettö császárral lett meg
2012. júl. 18. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
hát hallod. én a helyedben bevennék egy 72 órás tablettát.
2012. júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha 3 napod van mensiig akkor nem hiszem hogy teherbe estél.De biztos ami biztos egy 72 órás tablettát vegyél be!
2012. júl. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Válasz: Így igen, esélyes.


Hogy nem vettétek észre, hogy lecsúszott? Amikor "elment" akkor miért nem vette ki, és cserélt gumit?

2012. júl. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Irány az esemény utániért!
2012. júl. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem vettük észre sem ö sem én csak amikor már kihúztam / én / ott volt a párom lábánál.Közvetlen ott ahol voltam amikor kihúztem
2012. júl. 18. 10:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem sok esély van rá, de a biztonság kedvéért vegyél eseményutánit.
2012. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a választ. Konzultátltam egy dokival és ezt a választ kaptam :



Ha történt magömlés, akkor joggal aggódik kedves , bár a lehetőség inkább csak elméleti és nem gyakorlati. Nem volna jobb egy spirált használni?


ez most mit jelenthet???

2012. júl. 19. 15:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez jó. :) A nődoki megvizsgált egyáltalán?
2012. júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem vizsgált meg a neten irtam egy nödokinak
2012. júl. 19. 16:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Spirált csak akkor lehet felhelyezni,vagyis akkor ajánlott ha már szült az illető!!!!
2012. júl. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!