Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretnék arra a kérdésemre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék arra a kérdésemre választ kapni hogy van-e 100%-kos védelem a terhesség ellen? Teszem hozzá azt is hogy fogamzás gátlót nem akarok szedni a trombózis veszély miatt, az óvszert pedig nem szeretjük!

Figyelt kérdés
Eddig megszakítással szeretkeztünk de amióta lett egy nem kívánt terhességem azóta nem bízunk benne,felszabadultan szeretnénk szeretkezni,félelem mentesen!Ehhez szeretném kérni a tanácsaitokat,és véleményeiteket!
2012. júl. 20. 08:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
műtsd ki a betefészked
2012. júl. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Hát akkor az nem volt megszakítás...
2012. júl. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 AvernusTriad ***** válasza:
100%

100%-os védelmek:

- vaszektómia

- terméketlenség

- közösülés kihagyása a nemi életből


Az összes többi csak 99.999999%-os.

2012. júl. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy pohár víz. Nem előtte, nem utána, HELYETTE!
2012. júl. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A megszakítás nem minősül védekezésnek. 100%-os védelmet semmi nem nyújt. De kismillió lehetőség van. A barátnőm spirált használ és bevált.
2012. júl. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Miért félsz a trombózistól? Volt rá példa a családodban? Hajlamos vagy rá? Dohányzol? Én dohányzom és fogamzásgátlót szedek, de annyi hogy a háziorvosom évente egyszer elküld trombocita vizsgálatra. (vérvétellel kimutatható)
2012. júl. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 nevem-senki ***** válasza:
32%
Szánalmas! Az óvszert nem szeretjük... Gondolj bele, h mit élt át a baba, akit abortáltatok. Téged és a hozzád hasonlókat sterilizáltatnálak.
2012. júl. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mert korábban a megszakítást biztonságosnak ítéltétek, hogy bíztatok benne? Ez aranyos... Nem ítélkezem, mert 2 évig én is így szeretkeztem, de én tisztában voltam a következményekkel..meg azzal is, hogy nem védekezési forma és bármikor becsúszhatna a baba. No nem az előváladéktól vagy ilyesmi, én abban nem hiszek, hanem nem tudja időben kihúzni például.

100% csak akkor lesz ha sterilizáltatod magad vagy nem élsz nemi életet. Egyébként a legtöbb fogamzásgátló hormonokat tartalmaz, nem csak a tabletta, szóval ha trombózis miatt félsz, akkor marad az óvszer, vagy még egy nem kívánt baba.

Én nem bíztatok senkit a tabira, mindenki a maga felelősségére szedi.. Az én családomban sokan trombózisra hajlamosak vagyunk, de úgy döntöttem vállalom. Nem cigizek, nem iszok, rendszeresen sportolok, egészséges életet élek, így vállalom ezt a kockázatot. Ajánlottak egy másik gyógyszert, mert hogy csak az egyik összetevő miatt nem szedhetném ugyebár...hozzátette a doki, hogy azért 6 hetente csináljak tesztet...na kössz..ennél már a megszakítás is jobb, ott legalább tudom mikor mire számítsak. Szóval 2-4 év tabival, kockázattal, nekem belefér. Ha meg nincs trombózisos a családodban, akkor meg nyugodtan szedheted.

2012. júl. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kaptam hasznos és eléggé primitív hozzászólást is,a nevem senkinek üzenem csak hogy tudd hogy nem azért vagyok itt hogy ítélkezzél felettem,szerintem mindenkinek saját joga az hogy eldöntse hogy akar-e még gyereket 44 évesen vagy már nem,érthető????Főleg az akinek már felnőtt gyermekei vannak!!!!Különben is ki vagy te hogy ítélkezzél mások felett?Még csak a nevedet sem vállalod fel,úgy hogy erről ennyit!!!!És a primitív megjegyzéseidre a továbbiakban sem vagyok kíváncsi,úgy hogy arra szeretnélek kérni hogy kímélj meg tőlük a jövőben,KÖSZÖNÖM!!!!A többieknek pedig köszönöm a hasznos tanácsokat és továbbra is várom őket!Sajnos a tablettát azért nem tudom szedni mert volt már a családban trombózisos,és sok az érszűkületes is és ezért is nem merek kockáztatni!És mi a véleményetek a petevezeték elköttetéséről?Vagy hogy ha tudtok jobbat akkor szívesen venném hogy ha megírnátok!
2012. júl. 20. 12:18
 10/17 A kérdező kommentje:
A spirálról is azt hallottam hogy az sem véd meg 100%-osan, mert volt már több olyan eset is hogy mellette is teherbe estek,nekem olyan kellene ami 100%-os!
2012. júl. 20. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!