Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az átlagosnál nagyobb méretű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagosnál nagyobb méretű óvszert hol lehet venni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kipróbáltam többféle óvszer márkát is durex raku muscolan lifestyle, durexből több fajtát is, de mindegyik nagyon szűk volt feltenni alig bírtam ,annyira szorított, hogy majdnem elment az erekcióm is.

Tudnátok olyan márkákat mondani ami gyárt nagyobb méretet is?És lehetőleg olyat amit valamilyen boltban is lehet kapni mert a neten beírtam és csak szexshopokban találtam, de 16 vagyok és ott ugye nem szolgálnak ki 18 alatt.Vagy szerintetek ha csak óvszert vennék adnának szexshopban is?



2012. júl. 22. 03:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem adnának. Ha nem vagy nagyon gyerekes külsejű, simán kiszolgálnak. Amúgy is az üzlet a fontos számukra.
2012. júl. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nekem kicsit vegyél :P tescoba múltkor néztem csak kicsi volt semmi közepes se nagy
2012. júl. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
My Size óvszer. Webshopban rendeld, ott nincs kor.
2012. júl. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
webshopban sem akarom rendelni mert nem akarom, hogy ha kihozzák hogy éppen véletlenül a szüleim legyenek itthon és ők vegyék át...
2012. júl. 22. 14:53
 5/18 A kérdező kommentje:
Valaki írjon már egy üzletet ahol megtudom venni, szexshopba nem szívesen mennék és kéne
2012. júl. 23. 20:26
 6/18 anonim ***** válasza:
durex xxl.... boltban elvileg nem lehet kapni. ha mégis akkor boltban megrendeled, kihozzák a boltba, kifizeted kijössz.... nézz körül interneten...Google ;)
2012. júl. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nekem a szélességükkel van leginkább a problémám...

A normál szélesség 52-54 mm a durex xxl meg 57...

Nekem szerintem 64 simán kéne, mert egy 54-est egyáltalán fel se bírok húzni az 56-os meg szorít mint a szar, ilyen nagyobb méretűt meg csak my size-ot láttam, de az meg csak sex shopban van

2012. júl. 24. 04:24
 8/18 anonim ***** válasza:

az vok aki irta a durex xxl-t...

inkább örülj h nagy a farkad, vegyél erőt magadonés menj be egy szexshopba és vegyél megfelelő méretűt

2012. júl. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
de 16 éves vagyok mi van ha leolt az eladó mert személyit kér?
2012. júl. 25. 01:59
 10/18 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben nem szolgál ki. Akkor sem vagy rosszabb helyzetben, mint most. Próbáld meg! Mit veszítesz?
2012. júl. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!