Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az udvarunkban lakik az...

Az udvarunkban lakik az átlagosnál vagy 4* nagyobb darázs. Nagony ijesztő. Ez valami apa darázs lehet? A csípésétől mekkora bajom lehet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 13:44
 1/5 anonim válasza:
100%
Lódarázs.
2012. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
"apadarázs" - ez jó :)) Vsz. lódarázs lehet, nézz utána a gugliban.
2012. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
túlméretezett lódarázs,láttam már ilyet elég félelmetes!!és hidd el a csípése a nagyságához igazodik! nagggyon fájdalmas lehet ŐSIELLENSÉGEIM
2012. máj. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy lódarázs. Lehetnek különböző fenyőfürkészek vagy másféle fürkészdarazsak, vagy fenyődarazsak amik nagyobbak mint a lódarázs.


Van pl az Óriás fenyődarázs, ami veszélytelen, mert akkor sem szúr ha megfogod! :)

[link]

2012. júl. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hat ha lodarazs akkor elmondom hogy engem egyszerre harom db csipett meg negy helyen. egy a fejemen a homlokom felett ,na hat akkor azthittem meghalok ugy fajt. ha fogtam a fejem fajt ha nem fajt. aztan egy fennt a combomon annak meg mindg megvan a helye pedig tobb mint egy eve tortent es ket helyen a terdemnel belul. engem egybol bevittek a korhazba. ja es nekem ezek a csipesek kb fel evig tartottak pedig mindig kentem fenistillel..es ha vakartam akkor piros lett es felholyagosodott. szoval.szerintem keruld el oket.
2012. aug. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!