Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abbahagyhatom a fogamzasgatlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagyhatom a fogamzasgatlo szedeset?

Figyelt kérdés

Amugy is abba akarom hagyni mert nagyon sok egeszsegugyi problemam lett miatta,de most egy hoszabb utazasra is keszulunk es pont beteg lennek.most vagyok a 10dik szemnel.mi lenne ha holnaptol nem szednem?azon kivul,h par nap mulva megjonne a havim.nagy bajom lenne belole?amugy se akarom mar szedni (orvos ajanlasara,csak ezt a hirtelen abbahagyasi szandekomat nem tudom az orvosommal most megbeszelni mert kulfoldon van)

Segitsetek lecci!!!


2012. júl. 22. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Abbahagyhatod, meg fog jönni utána valószinüleg és kis időbe fog telni mire helyreáll a ciklusod, én emiatt megvárnám a levél végét. Ja és figyelj arra, hogy máshogy védekezz utána.
2012. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Abba hagyhatod de akkor vigyáznod kell kivéve ha nem akarsz babát a gyogyszer kihagyása után a legkönyebb teherbe esni mert a hormonok összevannak zavarba.
2012. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!