Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az első szexre is jó a fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szexre is jó a fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
Mindenki az óvszert javasolja, de én ezt biztonságosabbnak tartom. Miért ne lenne jó ez is?
2012. júl. 24. 13:31
 1/10 Renesmee18 ***** válasza:

hát hatni hat, de nemi betegségek ellen nem véd a gyógyszer! De ha biztos vagy a párodban és inkább gyógyszerrel védekeznél, akkor nincs semmi akadálya. :)

Csak légy tisztában a tabletta használatával.

2012. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát a tabletta körülményesebb első szexhez - olyan értelemben, hogy előtte nőgyógyászati vizsgálatoknak kell alávetned magad, és ugye x mennyiséget be kell szedned rendesen ahhoz, hogy kifejtse a hatását - tehát az első szex gyógyszer mellett nem olyan spontán

helyesen használva a gumi is van olyan biztonságos, mint a gyógyszer, ráadásul bármikor kéznél van, ha épp holnap kívánjátok meg egymást, akkor már mehet is, nem kell várni arra, hogy biztosan védjen

ráadásul a szervezeted sem terheli meg, mint a gyógyszerrel bevitt hormonok, és a bogyóval ellentétben a fertőzésektől is véd

2012. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mindkettőnek vannak előnyei, hátrányai

óvszer:

előny, hogy bármikor kéznél van, gyorsan felhúzható, és már mehet is; véd a nemi betegségektől

hátránya, hogy lecsúszhat, kiszakadhat, és akkor már semmi előnye. illetve nem a farkát érzed a fiúnak, hanem a gumit, ami azért legyünk őszinték: kicsit kiábrándító


gyógyszer:

előnye, hogy véd a terhességtől,és a másikat érzed

hátránya, hogy nem véd a nemi betegségtől, hormonális, ezért kicsit/nagyon felboríthatja a normál rendszered, és készítménytől függően legalább egy-két hónappal korábban már el kell kezdeni a szedését, hogy tényleg védett legyél.

2012. júl. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előtte nőgyógyászhoz kell menned, aki majd felírja a gyógyszert. Idáig rendben is van, de ha normális az orvos, és tényleg megvizsgál, nem csak úgy találomra felír egy gyógyszert, nagy valószínűséggel nem a szokásos módon teszi ezt. (nem a hüvelyedbe, hanem a popsidba fog felnyúlni..) Na már most: én inkább választanám pár évig-hónapig az óvszert, még ha a vizsgálat csak egy pillanatnyi kellemetlenség is...
2012. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már szedem a gyógyszert...
2012. júl. 24. 16:52
 6/10 anonim ***** válasza:
16:48 Milyen vizsgálatot végeznek nőknél popsiba? :O Voltam már nőgyógyásznál, gyógyszert is szedek, de még véletlenül sem nyúltak a popsimhoz. se bele.
2012. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ma 22:15

szüzeknél bevett gyakorlat a végbélen keresztül történő tapintásos vizsgálat

2012. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

22:18

Ja, így már értem a logikát (:

2012. júl. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es: 6 nődokinál jártam, mikor szűz voltam, és mindegyik hüvelyen keresztül vizsgált. Már nincs ilyen, hogy ne hüvelyen keresztül vizsgálnának.
2012. júl. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es

attól függ, hogy milyen panasszal fordultál orvoshoz

vannak esetek, amikor szüzeknél is megkerülhetetlen a hüvelyen keresztül történő vizsgálat

de amennyiben nem szükségszerű és elengedhetetlen, hogy hüvelyen keresztül vizsgáljunk, érthető okokból inkább a végbélen keresztül történik a vizsgálat

2012. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!