Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 hónapja szedi a barátnőm a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja szedi a barátnőm a Symicia nevű fogamzásgátlót, és késik neki a menzesze, lehet terhes? Szinte végig védekeztünk mellette,2 alkalom volt csak, amikor nem.

Figyelt kérdés
Nem igazán értek a témához, de nem találtam konkrét választ. Júli.17. - én vette be az utolsó szemet, azóta van ez a 7 napos szünet, és azt mondta, hogy az első 3 napon meg kell hogy jöjjön, nos nem jött még meg és nagyon nagyon ideges, lehet hogy terhes? Már én is kezdek ideges lenni, rám ragasztja a pánikot. Lehetséges ez? Lehetséges hogy csúszik az időbont ? Köszönöm előre is.
2012. júl. 27. 14:01
 1/3 anonim válasza:
elméletileg lehet hogy csúszik. Én egy hónapja szedem, és nekem azt mondta az orvos, hogy akár 3-6 hónap is eltelhet mire teljesen rendszeresre beáll. Ha rendszeresen szedte, elvileg nem lehet terhes, de csináljatok egy terhességi tesztet, vagy menjetek el az orvoshoz.
2012. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor már elkezdte az új levelet szedni, nem?

Akkor már ne is fog neki megjönni, csak a következő szünetben.

Már rég tesztet kellett volna csinálnia. Menjetek el a boltba és vegyetek egyet!!!

2012. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönjük !!! :)
2012. júl. 27. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!