Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex? Mi a jó és a rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azleey kérdése:

Pharmatex? Mi a jó és a rossz tulajdonságuk a termékeknek?

Figyelt kérdés
Hüvelykapszula , hüvelytabletta,hüvelykúp,hüvelykrém?Melyik éri meg a legjobban? Ha megszakítással is védekezünk? És semmiképp nem szeretnénk babát!

2012. aug. 2. 16:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én tablettát használtam, de nekem nem vált be, mert olyan bő váladékozással járt, ami már nagyon zavaró volt.

Mi a kritikus napokon gumit használunk.

2012. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Gumi nálunk nem játszik... a barátom hallani.sem akar róla :/ ezért kérdezem a tapasztalatok stb.
2012. aug. 2. 16:46
 3/15 anonim ***** válasza:

Gyógyszert nem szedhetsz?

Miért nem akarja a gumit?

Azért egy 5 napig ki lehetne bírni azzal is.

2012. aug. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem A szüleim nem tudnak róla hogy nemiéletet élek... és még nem is szeretném hogy tudjanak róla! Nem tudom pontosan mi baja vele, de azt mondta hogy ő nem fog gumit használnk. Ezért akarom én megoldani valahogy ezt a problémát :)
2012. aug. 2. 17:23
 5/15 anonim ***** válasza:

Előny:

hormonmentes


És itt vége is az előnyöknek :))


Hátrány:

sokszor égő érzés a hüvelyben, ezért kb lehetetlen a közösülés

megszakítással IS nagy esély van a terhességre, egy nagyobb adag spermával meg már el is könyvelheted, hogy mi lesz


Olvasgass hoxa fórumban, ott is írják, hogy sokan teherbe esnek mellette, ha nekem nem hiszel.

Nőgyógyászati asszisztens vagyok, hozzánk rengeteg nő jön, akik emellett estek teherbe. A nőgyógyászoknál létezik az a fogalom, hogy "pharmatex-baba", nem véletlen.

2012. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Értem... és valami.ötleted nincs hogyan tudnánk védekezni?! Mert vészhelyzet esetére vennék.eseményutáni tablettát , de nagyon kikészíti a szervezetet szóval ezt meg én nem szeretném !
2012. aug. 2. 19:04
 7/15 anonim ***** válasza:
A szüleidnek miből kéne tudniuk, hogy tablettát/gyűrűt használsz?
2012. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát nekik kéne finanszírozni... mivel nem találtam nyári diákmunkát.. meg fel.sem.vettek volna :/ tablettát kb. noverbertől tudnék szedni ... de addig is kellene valami átmeneti megoldás!
2012. aug. 2. 19:46
 9/15 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni annyiba kerül, mint kb 3 havi fogamzásgátló..
2012. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tudom !
2012. aug. 2. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!