Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hányféle és milyen fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányféle és milyen fogamzásgátló módszereket ismertek? Tudtátok hogy 13 van?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ja, én is láttam ma a viasaton azt a műsort:) :Pazóta tudom pontosan h 13, de nem lepődtem meg rajta...
2009. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igen van annyi, de főképp azért, mert most hülyén fogok fogalmazni bocsi, nem tudom jobban, szóval: azért mert egy féle fogigátló fajtának több tipusa van, de nagyon hasonlók...ezért...
2009. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Melyik ez a 13?
2009. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

gumi óvszer, gyógyszer, spirál, az a bőr alá ültethető implantátum, a szuri, a különböző helyi hatású spemraölők (kúpok, krémek), van ugye a pesszárium, a női óvszer, a hüvelygyűrű

mit hagytam még ki?

2009. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
* a tapaszt, női óvszert és az injekciot
2009. júl. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
hamár a férfi és nő óvszert külön emlegetjük akkor biztos a női és férfi tablettát is lehet(ugyanis már férfiaknak is van)magyarhonba még csak jó drágán..
2009. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

első válaszoló: igen pont emiatt írtam :D, szerintem jó kis műsor


amúgy mondták is abban a műsorban hogy pasiknak nem lehet ilyen tablettát kialakítani mert az ő (ha jól emlékszem) hormonjaikat nem lehet irányítani, persze javítsatok ki, ha rosszul mondom


de ami nem esett le, hogy mi is pontosan az a pesszárium?

2009. júl. 18. 22:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

hát az egy ilyen kis gumisapka szerű, a méhszájhoz kell tenni ha jól tudom, és nem engedi be jó esetben a hímivarsejteket

csak ciki ha rosszul teszed föl, vagy elmozdul.


[link]


általában használnak hozzá különböző spermicides krémeket vagy kúpokat

2009. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de olyan nagy...:D
2009. júl. 18. 22:42
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor kijavítalak, igen nehezebb, de nem lehetetlen..tényleg jó pénzért már itthon is kapni olyat ezt 100%ra tudom:)
2009. júl. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!