Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelykúpot használtunk, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelykúpot használtunk, de most először nem megszakításosan és most 1 napja késik. Lehetek terhes vagy csak az idegeskedés miatt van h nem jött még meg?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Idegeskedés miatt volt hogy nekem is késett, méghozzá 2 hetet is.

Csak nem lesz semmi baj, bár én a hüvelykúpot nem tartom a legjobb módszernek. Mikor voltatok együtt? Az is azért számít.

De sztem nem lesz baj belőle.

2009. júl. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy napos késés bárkinél előfordulhat vagy több napos is, de én felkeresnék egy nőgyógyászt ebben az esetben.
2009. júl. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tudod hányan esnek teherbe úgy hogy csak hüvelykúpot használnak?? sokan, az nem elég!!! használj hozzá pesszáriumot de megszakítást mindenképp. én biztosan nem bíznám magam rá. szóval sajnos lehetsz terhes, vegyél tesztet a lehetséges fogantatástól számított 2-3 hétre.
2009. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes.
2009. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes, ez nem a legjobb védekezés. ha nem vagy nyugodt, akkor menj el nőgyógyászhoz. mikor történt?
2009. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

még mindig nem jött meg,de vettünk tesztet és negatív lett:)

köszönöm a válaszokat, mostantól sokkal jobban fogunk vigyázni.

2009. júl. 21. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!