Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap kellett volna megjönni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap kellett volna megjönni, de tegnapelőtt lefeküdtünk a barátommal. Mennyit késhet az alkalom után a mestruációnk?

Figyelt kérdés
Nekem mindig pontos a menzeszem, és mindig félek, h valami nem úgy jön össze...már az idegeségtől fáj a hasam, pedig védekeztünk..
2009. júl. 19. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, mert attól még többet fog késni! Ha védekeztetek, akkor nem lehet gond!
2009. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez lepontozós válasz lesz.

Ezért nem szoktam lefeküdni a barátommal. Petting, orális szex volt már, de megbeszéltük, hogy szex csak akkor lesz, ha már nem lenne gond, ha véletlenül becsúszik a baba (anyagiak, családi körülmények stb). Hiába védekezel, attól még mindig marad egy pár százalék esély a babára. Ismerek olyat, aki normálisan szedte a tablettát, és terhes lett mellette. Olyat is, aki gumival védekezett, nem szakadt ki, semmi gond nem volt, mégis teherbe esett. Utána meg vagy abortusz, ami egyrészt lelkileg tesz tönkre, másrészt nagy eséllyel meddő leszel, vagy megtartjátok a babát, és ki tudja milyen körülmények között kell majd felnőnie. Annyi felelőtlen ember van manapság! Mondjátok, miről maradtok le, ha egy-két évet vártok?

2009. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nehogy már csak akkor szexeljenek, ha gyereket akarnak, kedves előző! Ekkor a baromságot! Ha rendesen védekezik valaki, akkor szinte kizárt a terhesség! Ja és persze pont ismersz olyat, aki ismer valakit, aki terhes lett fogamzásgátló szedése mellett! Persze! :)

5 éve szedek tablettát és soha nem volt gondom vele! A gumit is ha rendesen használják, akkor kizárt, hogy becsúszik a baba! Ha pedig kombinálják pl a gumit és a megszakítást, akkor pedig teljesen kizárt a teherbeesés lehetősége! Nehogy már azért ne szexeljenek, ne szerezzenek tapasztalatot, mert védekezni kell!

2009. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy csak akkor szexeljenek, ha gyereket akarnak, figyelj oda jobban, ha már reagálsz a kommentemre! Azt írtam, hogy csak akkor kezdjenek nemi életet élni, ha már nem lenne olyan nagy gond, ha netán becsúszik a baba. Ha nem akarnak gyereket, védekezzenek, mert csökkenti a terheség esélyét, de nem nullázza le, igenis lehet baba bármilyen védekezés mellett! Ha nem így lenne, a kérdező sem idegeskedne, amiért késik neki. Még szerencse, hogy én soha életemben nem fogok emiatt stresszelni, mert sosem fogok meggondolatlanul szexelni a barátommal. És miért fáj az neked, hogy ismerek olyat, aki normális védekezés mellett teherbe esett? Nevelőotthonban dolgozom, sok olyan gyerekünk van, akik ilyen tinédzserkori "baleset" miatt fogantak meg. Csak és kizárólag a babák érdekében írtam, amit írtam. Szerintem undorító, amit manapság a magzatokkal művelnek a nők. Ha egy lány teherbe esik, rögtön azt képzeli, hogy a barátja a baba miatt örökre vele fog maradni, mint valami tündérmesében. De ugyebár fiatalok még, a srác simán elhagyhatja, a család nincs olyan anyagi helyzetben, hogy segíthessen felnevelni a gyereket, a lány ott marad magára utalva, és mindennek természetesen a baba issza meg a levét. Milyen szülő az, aki képes lenne ilyesminek kitenni a gyerekét? Az abortusz következményeit pedig leírtam az előző kommentemben. "Tapasztalatot szerezni" nem tinédzserkorban kell, bőven ráér később is, mikor már van biztos állásod, lakás a fejed fölött, jobban megismeritek egymást a pároddal, de a szex amúgy sem a tapasztalatszerzésről szól, hanem arról, hogy örömet okozz annak, akit szeretsz.

A kérdezőnek elfelejtettem válaszolni: normális az is, ha egy egész hetet késik a menstruációd, de ne idegeskedj, az csak késlelteti! Ha tényleg nagyon ideges vagy, vegyél egy terhességi tesztet!

2009. júl. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy nem tinédzserkorban kell tapasztalatot szerezni, na de azzal sem értek egyet hogy csak akkor szexeljünk ha nem gáz ha beköszönt a baba. Én is nagyon elítélem azokat a nőket akik elvetetik a babájukat vagy felelőtlenek, de azért nem kell átesni a ló túloldalára...erről ennyit.

Az első szex után nekem 3 hetet késett, normálisan védekeztünk, el sem ment a barátom ezért tudtam hogy nem lehetek terhes, de a biztonság kedvéért csináltam egy tesztet. Megnyugtatott és meg is jött...

Mondani könnyű hogy nyugodj meg, de igazából tudat alatt is stresszel emiatt az ember lánya, szóval teszt és akkor tényleg megnyugodhatsz!

Egyébként ha jól olvasom, akkor akkor a ciklusod végén szexeltetek akkor viszont elég kevés az esélye a teherbe esésnek. Ha megfigyeled a ciklusod, hogy kb. hány napos, akkor a felénél van az ovuláció (plusz minusz 1-2 nap) ekkora a legnagyobb az esélye a teherbe esésnek. Meg egyébként egy baba sem fogan meg csak úgy, sok mindennek egybe kell esnie ehhez...ha mindenki terhes lenne csak úgy gumi meg gyógyszer mellett...akkor azt hiszem nem aggódnának a népesség miatt!


Erről ennyit...egyébként nem tudom mit szól a srác hogy nincs szex, csak "entyempentyem"? Őt is megkérdezted erről; hogy jó ez így neki?? Nem tudom hogy bírja ki, hogy a péniszével a puncid közelébe se mehet...na de ha nektek jó akkor nekem tökéletes! :)

2009. júl. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy bírja ki, hogy szeret, és nem akar olyan stressznek kitenni, amilyet itt a kérdező éppen átél :)
2009. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!