Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha SYMICIA fogamzásgátlót a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha SYMICIA fogamzásgátlót a menstruáció első napján kezdem szedni, akkor onnantól kezdve biztonságos gumi nélkül a szex? Vagy várni kell valamennyi időt, hogy hasson?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 17:24
 1/5 Hanariko ***** válasza:
betegtájékoztató nincs hozzá? orvos? (most komolyan, mindenféle bunkózás nélkül)
2012. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lássuk,mit ír a betegtájékoztató?


"A Symicia szedését a ciklus első napján (azaz a menstruáció első napján) kezdje el. Ha a Symicia szedését a menstruáció első napján kezdi el, már azonnal védett a terhességgel szemben. "


Forrás:

[link]

2012. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen ezt én is elolvastam.. csak olyanok válaszát vártam,akik így csinálták és nem lett belőle gond.
2012. aug. 9. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Én speciel így csináltam és nem lett belőle gond.Mondjuk én inkább egy betegtájékoztatónak vagy az orvosomnak hinnék a helyedben,nem egy vadidegennek:)
2012. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ma voltam nődokinál és én is ezt a gyógyszert kaptam, nekem azt mondta, hogy ugye a menstruáció első napján elkezdem szedni és amíg 1 levél el nem fogy máshogy kell védekezni, miután elfogyott az 1levél utána nyújt teljes biztonságot.
2012. aug. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!